banner1571

banner1567

banner1334

banner1499

banner1576

banner1324

banner1581

'Nasıl Yani' isyanı!

Çekimlerinin büyük bölümü Çarşamba İlçesi'nde gerçekleştirilen komedi filmi Nasıl Yani'nin Samsun merkezde vizyona girmemesi tepki çekti.

SAMSUN 13.01.2021, 21:21 15.01.2021, 10:57
398
'Nasıl Yani' isyanı!

Aykut Elmas, Burak Kut, Halil İbrahim Göker gibi isimlerin rol aldığı, çekimlerinin büyük çoğunluğu Samsun'da, özellikle Çarşamba İlçesi'nde gerçekleştirilen film 30 Aralık'ta vizyona girdi. 

'BU NASIL İŞ ARKADAŞ?..'
Samsun'da sadece Çarşamba ve Bafra'daki sinemalarda gösterime girmesine tepki gösterenler özellikle sosyal medya üzerinden, 'Nasıl Yani'yi izlemek istiyoruz' kampanyası başlattı. Samsunspor'un ünlü taraftar grubu Şirinler'in temsilcisi Mehmet Soykan, konuyla ilgili facebook hesabında, şunları yazdı:

"Nasıl yani, nasıl yani filmini Samsun'da izliyemiyoruz. Çekimlerin çoğunun Çarşamba ve Samsun'da yapıldığı arkadaşlarımızın küçük de olsa bazı sahnelerinde yer aldığı ve yapımını Samsunlu bir kardeşimizin yaptığı bu film Yeşilyurt ve piazza daki salonlarda gösterime girmemiş bu nasıl iş arkadaş. Basit işe yaramaz yabancı filmleri getirir insanlara izletirsiniz biz kendi memleketimizi göreceğimiz bu klas filmi kendi memleketimizde izleyemiyoruz...Burda bile sahipsiz kalıyoruz ya yazık çok yazık...Sizden ricam şikayetimizi dile getirelim..."

ÇARŞAMBALI SELO DA TEPKİ GÖSTERDİ
Sosyal medyadaki Vine'larıyla büyük bir hayran kitlesi kazanan Çarşambalı Selahattin Aydın'da(Selo) bu duruma şu ifadelerle tepki gösterdi:

"Çekimleri Samsun'da yapılan Nasıl Yani sinema filmi bugün vizyona girdi,Samsun'da şu an sadece Çarşamba ve Bafra sinema salonlarında mevcut Samsun'da ki AVM'lerin sinema salonlarında film mevcut değil sizde Samsun merkezde Samsun'da çekilen bu komedi filmini izlemek isterseniz sinema salonlarını arayıp filmi talep edebilirsiniz,Samsun'da çekilen bir filmin Samsun'daki sinema salonlarında olmaması ne acı..."

FİLMİN KONUSU
Yönetmenliğini Ayhan Özen üstlendiği 'Nasıl Yani', 30 Aralık'ta vizyona girdi. Ünlü Mona Lisa tablosu, Leonardo Da Vinci’nin Türkiye’de yaşayan torunu Seyfi Dede’ye kalmıştır. Seyfi Dede’nin 3 torunu ise bu tabloyu satarak zengin olmanın hayalini kurarlarken başlarına olmadık işler açacaklardır. 

Yorumlar (0)