banner1518

banner1577

banner1334

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Karaaslan'dan ortak akıl vurgusu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 2023 yılı için tarihi bir sorumluluk üstlendiklerini belirterek,  hedefleri ortak akılla belirlediklerini söyledi

SAMSUN 24.01.2021, 19:59
113
Karaaslan'dan ortak akıl vurgusu

Karaaslan'dan ortak akıl vurgusu  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 2023 yılı için tarihi bir sorumluluk üstlendiklerini belirterek,  hedefleri ortak akılla belirlediklerini söyledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti'de gönül birlikteliği ile çalışmaların sürdüğünü belirterek, " Her kararı istişareyle alıyor, hedeflerimizi ortak akılla belirliyoruz" dedi.

İLK KEZ VİDEO KONFERANSLA YAPILDI 

Samsun İlçe Danışma Meclisi toplantıları pandemi nedeniyle ilk kez video konferans sistemiyle gerçekleşti. Yakakent ile başlayan Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs ilçeleriyle devam eden toplantılara  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, ilçe başkanları ile partililer katıldı. 

HEDEFLER DEĞERLENDİRİLDİ

Karaaslan, 2023 hedefleri için tarihi bir sorumluluk üstlendiklerini belirterek, " Salgın nedeniyle bu yıl ilk defa video konferans yoluyla gerçekleştirdiğimiz Samsun İlçe Danışma Meclisi Toplantılarımıza  Yakakent ilçemiz ile başladık. Bir süreliğine fiziken aynı yerde olamasak da gönül birlikteliğiyle aynı yolda yürüyoruz.   Her kararı istişareyle alıyor, hedeflerimizi ortak akılla belirliyoruz. Ülkemizin 2023 yürüyüşünde üstlendiğimiz tarihi sorumluluğu ve hedeflerimizi değerlendirme fırsatı bulduk.  Toplantılarımız hayırlı olsun" dedi.

Yorumlar (0)