banner1518

banner1584

banner1334

banner1499

banner1496

banner1534

banner1581

Haber-gazetesi neden kapandı?

Ekonomik kriz karşısında basın yayın organları da ayakta durmakta zorlanıyor. Ülkemizin en büyük bölge gazetelerinden biri olan "Haber Gazetesi" yayın hayatına son verdiğini duyurdu.

SAMSUN 01.08.2020, 13:05
159
Haber-gazetesi neden kapandı?

Haber Medya Grubu, 5 Ekim itibariyle yayın hayatına son verdi. Gazete tarafından yapılan duyuruda "Haber Medya Grubu'nun bir ailesi olan tüm okuyucularımıza ve dinleyicilerimize teşekkür ederiz." denildi.

Haber Medya Grubu, bütün kuruluşlarıyla birlikte yayın hayatını bitirme kararını kamuoyu ile şöyle paylaştı:

"Türkiye'nin en büyük üç bölge gazetesinden biri olan "Haber Gazetesi", Karadeniz'in önemli şehirlerinden Samsun'un ilk ve tek uydu kanalı olan Haberaks TV, radyo kanalı Haber Radyo, HaberHayat dergisi, internet gazeteciliği ile büyük bir bölgesel medya grubu olan Haber Medya Grubu, bugün itibariyle yayın hayatına son vermiştir.
Bölgesel anlamda gücüyle, yurt içi-yurt dışı yayınlarıyla ve kurumsal kimliği ile Türkiye’nin en büyük bölgesel medya gruplarından biri olan Haber Medya Grubu, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkelerinden taviz vermeden, bu zamana kadar yayın hayatına devam etti. Haber Medya Grubu’na daima güvenen, her sabah bayiden gazetede alan, evinde, dükkanında Haberaks TV izleyen, Haber Radyo dinleyerek, aracında seyahat eden, tüm gelişmeleri Haber Gazetesi internet sitesinden takip eden kısacası Haber Medya Grubu’nun bir ailesi olan tüm okuyucularımıza ve dinleyicilerimize teşekkür ederiz."
Yorumlar (0)