banner1579

banner1577

banner1575

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Erhan Usta sordu: "Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde ne oluyor?"

İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, rüşvet tutuklaması, Sayıştay raporu ve usulsüzlüklerle gündemden düşmeyen  Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde neler olduğunu sordu.

SAMSUN 25.12.2020, 10:26 25.12.2020, 15:41
1412

Erhan Usta sordu: "Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde ne oluyor?"

İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, rüşvet tutuklaması, Sayıştay raporundaki usulsüzlüklerle gündemden düşmeyen Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde ne olduğunu sordu.

NE OLUYOR?

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin gündem olduğu gazete manşetlerinden hazırlanan bir görseli sosyal medya hesabından paylaşarak, "Her seferinde yeni bir vukuatla ülke gündemine düşmeyi beceren Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde neler oluyor? "diye sordu.

VATANDAŞ BÜYÜKŞEHİR'E TEPKİ GÖSTERDİ

Usta'nın paylaşımı sonrasında vatandaşların duruma tepki gösterdiği görüldü.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin K. Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince rüşvet aldığı iddiasıyla Büyükşehir Belediyesi'ndeki makamında gözaltına alındıktan sonra tutuklanmış, işyeri ve evinde yapılan aramada bulunan yüklü miktardaki para ve ziynet eşyası şaşkınlık yaratmıştı. Samsun Büyükşehir Belediyesi'ndeki rüşvet iddiası tüm Türkiye'nin gündemine otururken, siyasiler ve vatandaşlar bu duruma tepki göstermişti.

Yorumlar (0)