banner1571

banner1585

banner1526

banner1499

banner1576

banner1324

banner1581

Erhan Usta, Gülsan esnafını dinledi: 'Usulsüzlük var'

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Erhan Usta, Gülsan Sanayi Sitesi'nin Toybelen mevkine usulsüz bir şekilde taşınmak istendiğini öne sürdü 

SAMSUN 24.01.2021, 20:29 25.01.2021, 09:44
534
Erhan Usta, Gülsan esnafını dinledi: 'Usulsüzlük var'

Erhan Usta: 'Gülsan'da usulsüzlük var' İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Erhan Usta, Gülsan Sanayi Sitesi'nin Toybelen mevkine usulsüz bir şekilde taşınmak istendiğini öne sürdü 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Erhan Usta, Gülsan Sanayi Sitesi'nin usulsüz bir şekilde Toybelen'e taşınmak istendiğini belirterek, esnafın yüksek fiyatlar nedeniyle mağdur olduğunu söyledi.

YÜKSEK FİYAT İSTENİYOR 

Gülsan esnafı ile biraraya gelen sorun, talep, istek ve önerileri dinleyen Milletvekili Usta,  Toybelen'deki dükkan fiyatlarına yüksek bedeller istenmesine tepki gösterip, işin takipçisi olacaklarını ifade etti.

"AMACINIZ İFLAS ETTİRMEKSE..."

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Milletvekili Usta, "Gülsan Sanayi Sitesi usulsüz bir şekilde taşınmak isteniyor ve taşınacağı yerde, dükkanlara büyük meblağlar isteniyor. Amacınız buradaki esnafı iflas ettirmekse doğru yoldasınız.  Ama biz bu işin peşini bırakmayacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Hasbi 1 ay önce
Adamsın adam...