banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Eğitim-Sen Samsun Şube den yol tepkisi... Yapılması için ölmek mi gerekir

Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı Arzu Topaloğlu,  Aziz Atik Fen Lisesi'nde yaşanan yol sorunu ile ilgili tepkisini dile getirdi.

Samsun 02.03.2021, 23:52 03.03.2021, 08:11
116
Eğitim-Sen Samsun Şube den yol tepkisi... Yapılması için ölmek mi gerekir

Eğitim-Sen Samsun Şube den yol tepkisi... Yapılması için ölmek mi gerekir Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı Arzu Topaloğlu,  Aziz Atik Fen Lisesi'nde yaşanan yol sorunu ile ilgili tepkisini dile getirdi.

 
 
Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı Topaloğlu,  Aziz Atik Fen Lisesi'ndeki yol sorunun çözüme kavuşmayı beklediğini belirterek, "Bu yolun yapılması için ciddi yaşam kayıpları mı olması gerekir ? " dedi.

"HAREKETE GEÇİN"
Velilerin ve vatandaşların şikayetlerine rağmen yolun yapılmamasını kaygıyla izlediklerini ifade eden  Başkan Topaloğlu,  "2018 yılı şubat ayında mevcut binasına taşınan Aziz Atik Fen Lisesi, hala yolunu gözlüyor. Günde yüzlerce öğrencinin, velinin ve vatandaşın kullandığı yolun bir an önce yapılması gerekirken, onca şikayete rağmen yetkililerin hiçbir çözüm üretmediklerini kaygıyla izlemekteyiz. Yol, yağmurlu  havalarda çamur ve derin çukurlar yüzünden bu yol kullanılamamaktadır. Yetkilileri biran önce sorunun çözümü için, harekete geçmeye 'yeniden' çağırıyoruz" dedi. 

"SORGULANMASI GEREK"
"Onca şikayete rağmen kulakların kapalı olması tarafımızca sorgulanması gereken bir durum olarak görülmektedir" diyen Başkan Topaloğlu şunları söyledi: " Bu yolun bir an önce yapılması için daha önce diğer şehirlerde görülen ve ciddi yaşam kayıplarına yol açan vakaların mı yaşanması gerekir. Eğitim- Sen Samsun Şubesi olarak konunun takipçisi olacağımızı tüm kamuoyuna bir kez daha duyuruyoruz."

Yorumlar (0)