banner1518

banner1365

banner1519

banner1345

banner1334

banner1324

CHP Samsun Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir' son görev

CHP Samsun Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir son yolculuğuna göz yaşları içinde uğurlandı.

SAMSUN 29.10.2020, 13:30 29.10.2020, 14:28
612

CHP Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Demir'in naaşı evinin önünde düzenlenen törenin ardından Samsun Büyük Cami'de kılınan namaz sonrasında aile kabristanlığında defnedildi. 

SEVENLERİ YASA BOĞULDU
Dün sabah gelen vefat haberinin ardından yasa boğulan sevenleri Demir'e son görev için Samsun Büyük Cami'de bir araya geldi. 

Oğlunu kaybetmenin acısını yaşayan anne Hatice Bur'un gözyaşları bir an olsun dinmedi

YOĞUN KATILIM

Başkan Furkan Demir'in cenazesine seveleri akın etti. CHP Samsun Milletekili Kemal Zeybek, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel,İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, eski CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz, CHP İl ve İlçe teşkilatı, ailesi ve çok sayıda seveleri Başkan Furkan  Demir'i son yolculuğuna uğurladı.


KANSERLE SAVAŞTI
CHP Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir uzun süredir Ankara'da özel bir hastanede kanser tedavisi görüyordu. Lösemiye savaş açan Demir için çok sayıda kan bağışı kampanyası başlatılmış durumunun iyiye gittiği açıklanmıştı. Tekrar nükseden hastalığına yenik düşen Demir'in ölümü sevenlerini yasa boğdu. 

Emre Öncel 


 

Yorumlar (0)