banner1579

banner1584

banner1526

banner1499

banner1525

banner1324

banner1581

Başkan Togar, yüz güldürdü

Tekkeköy Belediyesi, maddi imkanı olmayan ihtiyaç sahibi bedensel engelli bir vatandaşa akülü sandalye yardımında bulundu

SAMSUN 21.01.2021, 13:25
390
Başkan Togar, yüz güldürdü

Tekkeköy'de engelsiz hizmet  Tekkeköy Belediyesi, maddi imkanı olmayan ihtiyaç sahibi bedensel engelli bir vatandaşa akülü sandalye yardımında bulundu

Tekkeköy  Belediye Başkanı Hasan Togar,   engelli ve dezavantajlı vatandaşların toplumsal hayata katılımlarını kolaylaştırmak adına bir vatandaşa daha akülü sandalye yardımında bulunduklarını söyledi. 

BÜYÜK BİR HİZMET 

Tekkeköy Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Son olarak, maddi imkanı olmayan ihtiyaç sahibi bedensel engelli vatandaşa akülü sandalye yardımında bulundu.

ONLAR AİLEMİZİN FERDİ 

Engelsiz bir Tekkeköy için dur durak bilmeden çalıştıklarının ifade eden Belediye Başkanı Hasan Togar,  "Ailemizin bir ferdi olarak gördüğümüz vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenip onların sorunlarına çözümler üretebilmek için farklı alanlarda çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Sosyal belediyecilik çerçevesinde bir kardeşimize daha akülü sandalyesini teslim ettik" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)