banner1518

banner1567

banner1526

banner1345

banner1496

banner1324

Başkan Togar'dan polis adaylarına müjde

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, polislik sınavına hazırlanan adaylara müjde verdi

SAMSUN 09.01.2021, 15:07 09.01.2021, 15:12
618
Başkan Togar'dan polis adaylarına müjde

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, polislik sınavına hazırlanan adaylara 'Akademilere Hazırlık Kursları’nın kayıtlarının başladığını duyurdu.

'GENÇLERİMİZE DESTEK OLUYORUZ'
Kursların ücretsiz olacağının altını çizen Başkan Togar, "Geleceğini ve meslek tercihini belirleyecek gençlerimizin yarınlara emin adımlarla hazırlanması noktasında ‘Tekkeköy Belediyesi Akademilere Hazırlık Kursları’ kayıtlarımız başlamıştır. Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat’a (PÖH) hazırlanan öğrencilerimize ve gençlerimize destek olabilmek için başlatacağımız kurslarımıza kayıt olmak isteyenler Bahattin Ekinci Spor Salonunda kurslar hakkında bilgi alıp kayıt yaptırabilirler" dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK 
Kurslara hazırlanan gençlere, kapılarının açık olduğunu ifade eden Başkan Togar, "Sosyal Belediyecilik anlayışı çerçevesinde bu güne kadar yürütmüş olduğumuz örnek proje ve çalışmaların yanında şimdi de belediye olarak kurumlarla işbirliği içinde ailemizin bir ferdi olarak gördüğümüz gençlerimizin yanındayız. Kurslara hazırlanan gençlerimizi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)