banner1571

banner1584

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

banner1581

Başkan Deveci sözünü tuttu! Kayıtlar başladı

 Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin “Her mahalleye bir kreş” sözünün uygulandığı ilçede AtaÇocuk Anaokulu'nun ikinci şubesi için öğrenci kayıtları başladı

SAMSUN 22.02.2021, 17:49
284
Başkan Deveci sözünü tuttu! Kayıtlar başladı

Başkan Deveci sözünü tuttu! Kayıtlar başladı Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin “Her mahalleye bir kreş” sözünün uygulandığı ilçede AtaÇocuk Anaokulu'nun ikinci şubesi için öğrenci kayıtları başladı

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Cumhuriyet Mahallesi’nde hizmete girecek olan ve sekiz ayrı sınıfı ile daha fazla Atakumlu çocuğa eğitim olanağı sunmayı hedefleyen ikinci AtaÇocuk Anaokulu'nun,  öğrenci kayıtları başladı.

İKİNCİ ŞUBE HİZMETE GİRDİ

“Her mahalleye bir kreş” sözünü adım adım uygulayan Başkan Deveci, "Hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözü geçen yıl ağustos ayında açtığımız ilk AtaÇocuk Anaokulu ile yerine getirdik. Şimdi de Cumhuriyet Mahallesi'nde hizmete girecek olan AtaÇocuk Anaokulu'nun ikinci şubesi için kayıtlarımız başladı" dedi. 

'EĞİTİMİ ÇOK ÖNEMSİYORUM'

Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan AtaÇocuk Anaokulu’nun şube sayısının ikide kalmayacağını ve artacağını kaydeden Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, şunları söylemişti:  "AtaÇocuk’ta; Atatürk ilkelerine bağlı, bilimin, aklın yolunda, kültür ve sanatı yaşamın bir parçası olarak gören, birden fazla dil konuşabilen ve dünyaya entegre olmuş nesiller yetişecek. Ben eğitimi çok önemsiyorum. Eğitim hayatının her alanında Atakum Belediyesi’nin eli çocuklarımızın, gençlerimizin omzunda."

Yorumlar (0)