banner1518

banner1584

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

banner1581

Başkan Deveci: 'O yasaya desteğim tam' 

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci , Hayvan Hakları Yasası'na desteğinin tam olduğunu belirtti

SAMSUN 21.01.2021, 12:50
739
Başkan Deveci: 'O yasaya desteğim tam' 

Başkan Deveci: O yasaya desteğim tam Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci , Hayvan Hakları Yasası'na desteğinin tam olduğunu belirtti

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ,  önümüzdeki günlerde Meclis'te gündeme alınıp yasalaşması planlanan 'Hayvan Hakları Yasası' ile ilgili, "Hayvan Hakları Yasası'nı destekliyor, katkıda bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

MECLİS'TE GÖRÜŞÜLECEK

Yoğun bütçe mesaisinin ardından ara verilen Meclis çalışmaları, haftaya kaldığı yerden devam edecek. Hayvan haklarının korunmasını içeren düzenlemeye de son şekli verildi. Teklif, Meclis açılır açılmaz gündeminin ilk sıralarında "Hayvan Hakları Yasa" teklifi görüşülecek. Yaşanan gelişmelerin ardından konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci yasayı desteklediğini ifade etti.

ÇOK SEVİNDİM

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Deveci, "Hayvan Hakları Yasası ile ilgili yaşanan gelişmelere çok sevindim.  Biz Atakum'da bizleri koşulsuz seven can dostlarımıza sevgi dolu bir yaşam sunuyoruz. Hayvan Hakları Yasası'nı destekliyor, katkıda bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

CEZALAR AĞIR OLACAK

Teklifte hayvanların kategorilere ayrılmasından avlanmasına kadar birçok detay yer alacak ve cezalar ağırlaşacak.  Teklifin yasalaşmasıyla "Hayvanları Koruma Kanunu"nun ismi "Hayvan Hakları Kanunu" olarak değişecek.

Yorumlar (0)