banner1518

banner1567

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

Başkan Aydın son noktayı koydu: 'Esnaf polemik değil, ekmeğinin derdinde'

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, esnafın zor bir dönemden geçtiğini belirterek,  polemik değil ekmeğin derdinde olduklarını söyledi 

SAMSUN 14.01.2021, 08:10
438
Başkan Aydın son noktayı koydu: 'Esnaf polemik değil, ekmeğinin derdinde'

Toybelen için birlik çağrısı: 'Esnaf polemik değil, ekmeğinin derdinde' Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, esnafın zor bir dönemden geçtiğini belirterek,  polemik değil ekmeğin derdinde olduklarını söyledi 

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, Toybelen mevkinde yaptırılan yeni sanayi sitesi ile ilgili polemik yaratmak istemediklerini belirterek, "Bizim tek derdimiz Toybelen'den mülk sahibi olabilmektir" dedi. 

TEK İSTEĞİMİZ YANIMIZDA OLUNMASI

Destek beklediklerini ifade eden Başkan Aydın, "Böyle bir durumda esnafın yanında olmak gerekir. Bizim tek derdimiz, Toybelen'den mülk sahibi olabilmektir. Polemik yaratmak istemiyoruz. Esnaf olarak, haklı mücadelemizde kim bize öncülük yaparsa biz de onun sonuna kadar arkasında dururuz. İsteğimiz kurum ve kuruluşların yanımızda olmasıdır" diye konuştu. 

EKMEK ASLANIN AĞZINDA

Sorunları birliktelikle aşabileceklerinin altını çizen Başkan Aydın, " Şu anda ekmek aslanın ağzında. Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Böyle bir durumda esnafın yanında olmak gerekir. Bunu savunuyoruz ve bunun peşindeyiz. Şahsi çıkarlarımız içerisinde değil, esnafın şikayet ettiği konuları dile getiriyoruz" ifadelerini kullandı. 

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Toybelen Sanayi Sitesi'ndeki son gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Aydın şunları söyledi: "İnşaat başladı, Samsunlu hafriyatçı bir firmayla anlaşıldı. Yol ve kazım çalışmaları başlamış durumda. Bunu dışında olacak gelişmeleri de yakından takip ediyoruz." 

Emre ÖNCEL

Yorumlar (0)