banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Başkan Akgül o iddialara yanıt verdi... Söz konusu değil

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Salıpazarı’nda PTT’nin kapatılması ile ilgili basında çıkan haberle ilgili açıklama yaptı. Akgül “İlçemizde PTT’nin kapatılması söz konusu değil” dedi. 

Samsun 25.02.2021, 15:44
97
Başkan Akgül o iddialara yanıt verdi... Söz konusu değil

 Başkan Akgül o iddialara yanıt verdi... Söz konusu değil Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Salıpazarı’nda PTT’nin kapatılması ile ilgili basında çıkan haberle ilgili açıklama yaptı. Akgül “İlçemizde PTT’nin kapatılması söz konusu değil” dedi. 


Son günlerde basında ve sosyal medyada Salıpazarı PTT Müdürlüğünün kapatılacağı ile ilgili haberler ve yapılan yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır diyen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül “ Olayın takipçisiyiz. PTT’nin kapanması diye bir şey yok. PTT Türkiye genelinde yedi yüz ilçede Müdürlükleri Şubeye dönüştürme kararı aldı. Bu sadece Salıpazarı ilçemizde uygulanan bir durum değildir. 


Vatandaşlarımızın mağduriyeti söz konusu değildir diyen Başkan Akgül, “Salıpazarı PTT Şubesinde muhasebe bölümü hariç bütün birimler hizmet vermeye devam edecektir. Vatandaşlarımızın PTT’den kullanacağı kredi işlemleri dışında, Kargo ve posta hizmetleri ile bugüne kadar yürütülen bütün hizmetler ilçemizde PTT tarafından aynen yürütülmeye devam edecektir. Bırakın kapatılmasını biz Şubeye dahi dönüşmemesi için girişimlerimizi sürdürüyoruz ”dedi.

Yorumlar (0)