banner1571

banner1365

banner1575

banner1345

banner1525

banner1324

banner1581

Bafra'da hizmet hız kesmiyor... Başkan Kılıç, mahalle mahalle gezdi

Bafra Belediyesi'nin tüm birimleri pandemi sürecine rağmen aralıksız hizmet vermeye devam ediyor

SAMSUN 10.02.2021, 16:55
197
Bafra'da hizmet hız kesmiyor... Başkan Kılıç, mahalle mahalle gezdi

Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ön hazırlıklarının tamamlanan Hacınabi Mahallesi Hacı Ahmet Sokak'ta yapımına başlanan kaldırım çalışmalarınıyerinde inceleyen Belediye Başkanı Hamit Kılıç vatandaş ve esnafla bir araya gelerek hem sohbet etti, hem de fikir alışverişinde bulundu.

Mahalle muhtarları ile istişare odaklı gerçekleştirilen çalışmalar ilçe merkezi ve dış mahallelerde aralıksız sürerken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Samsun-Sinop karayolu geçişi orta refüjünde gerçekleştirilen bitkilendirme çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

Bafra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ise ilçe genelinde sürdürdüğü temizlik çalışmalarının yanında mıntıka temizliğine de ara vermeden yerine getiriyor.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşları çalışmalar hakkında bilgilendiren, görüş ve önerilerini alan Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Vatandaşlarımızın bizlere duyduğu güven ve sevginin karşılığı olarak, derin bir vefa ile daha çok çalışmaya devam edeceğiz, daha çok üreteceğiz. Bizlere güvenen, bizleri her daim bağrına basan, sevgi ve destekleri ile aşkla bu şehre hizmet etmemize vesile olan değerli Bafra halkımıza bir kez daha sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Yorumlar (0)