banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Atasam Sağlık Grubu'ndan Vali Dr. Zülkif Dağlı'ya ziyaret

Samsun Özel Atasam Sağlık Grubu yöneticileri Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret etti

Samsun 23.11.2020, 09:20
110
Atasam Sağlık Grubu'ndan Vali Dr. Zülkif Dağlı'ya ziyaret

Atasam Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Tuğrul Akyazıcı, Atasam Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Salih Zeki Pişkin, Atasam Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay, Atasam Atakum Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen Öztürk ve Atasam Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Süleyman Öz, Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret etti.

KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ 

Atasam Sağlık Grubu'nun hizmetleri hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Tuğrul Akyazıcı, "Kaliteli sağlık hizmetini açıldığımız günden bugüne, sadece Samsun ve çevre illerin hastalarına değil, yurt dışından gelen yabancı ülke vatandaşlarına da sunmak için çalışıyoruz" dedi.

EKONOMİYE KATKI SAĞLIYOR

Özellikle yurt dışından gelen misafirlere, tüm sağlık ihtiyaçlarında, kendilerine her branşta hizmet verebilmek ve kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için, çalışmalarının ve yatırımlarının, her geçen gün artarak devam ettiğini ifade eden Akyazıcı, "İlimize sağlık turizmi için gelen misafirlerimiz sağlık hizmeti alırken hem ilimizi tanıyorlar hem de aynı zamanda Samsun ekonomisine de katkı sağlıyorlar" şeklinde konuştu. 

ÖN PLANA ÇIKMASI GEREKİYOR

Sağlık alanında Samsun’a yapılan tüm yatırımların beraberinde hizmet kalitesini de artıracağını belirten Vali Dağlı ise, "Sağlık turizmi Samsun için çok önemli. Şehrimizin sağlık kenti olmasından dolayı Samsun’un sağlık turizmi potansiyelini artırmak için çalışmalar yapmaktayız. Sağlık turizminin gelişmesi adına farklı sektörlerden oluşacak bir komite oluşturmak için harekete geçtik. Samsun’un sağlık alt yapısıyla, kamu ve özel hastane kapasiteleriyle ve bazı branşlardaki değerleriyle ön plana çıkması gerekiyor" ifadelerini kullandı

MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRDİ

Atasam Sağlık Grubu'nun Samsun'a ve bölgeye verdiği kaliteli sağlık hizmeti dolayısıyla, sağlık turizmine yönelik ekonomik ve sosyal katkılarından duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Dağlı, "Atasam Sağlık Grubu gibi kurumların varlığı Samsun’un vizyonu için çok önemlidir” diye konuştu.
 

Yorumlar (0)