banner1589

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Arzu Aygün'ün ardından Müge Anlı'yı ağlatan sözler! 'Yine bir kadın cinayeti'

Bu sabah Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan Arzu Aygün'ün kızı Nazlı Sevgi'nin sözleri ekran başındakileri duygulandırdı. Müge Anlı, Nazlı Sema'nın sosyal medya hesabından paylaştığı "Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem" sözlerini görünce gözyaşlarını tutamadı.

Samsun 28.01.2021, 18:36 28.01.2021, 20:20
1281
Arzu Aygün'ün ardından Müge Anlı'yı ağlatan sözler! 'Yine bir kadın cinayeti'

Arzu Aygün'ün ardından Müge Anlı'yı ağlatan sözler! 'Yine bir kadın cinayeti' Samsun'un Atakum ilçesinde 42 gündür haber alınamayan Arzu Aygün'ün cansız bedenine ulaşılmasının ardından Aygün'ün kızı Nazlı Sevgi'nin sosyal medya paylaşımı Müge Anlı'yı ağlattı

Samsun'un Atakum ilçesinde 42 gündür haber alınamayan Arzu Aygün'den kahreden haber geldi.Gözaltına alınan M.C. isimli erkek, Aygün'ü öldürdüğünü itiraf etti. M.C. ifadesinde Arzu Aygün'ü tabanca ile vurarak öldürdüğünü ve cesedinin Kozluk Mahallesi'nde olduğunu söyledi. Kayıp olan Arzu Aygün bir süredir Müge Anlı'nın programında aranıyordu.

Müge Anlı’nın programına bağlanan Muharrem Coşkun önceki ifadesinde "En son Atakum'da görüştük sonra bir daha görmedim. Telefonunu ve bir flash bellek verip yanımda ayrıldı" demişti.

BU SEFER BENİM ANNEM

Bu sabah Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan Arzu Aygün'ün kızı Nazlı Sevgi'nin sözleri ekran başındakileri duygulandırdı. Müge Anlı, Nazlı Sema'nın sosyal medya hesabından paylaştığı "Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem" sözlerini görünce gözyaşlarını tutamadı. Sevgi paylaşımında, "Annem bu başına gelenleri asla ve asla hak etmedi ama hakkın adaleti diye bir şey var. İnşallah annemin olayı da önceki olaylar gibi bir kravat, iki pişamanlıkla 3 günde kapanmaz. Annem... sen bunu hak etmedin. Yine bir KADIN CİNAYETİ ama bu sefer benim annem" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)