banner1518

banner1365

banner1519

banner1345

banner1334

banner1324

AK Parti Samsun'da kongre heyecanı! Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor

AK Parti Samsun'da 1 Kasım Pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek Samsun 7. Olağan kongresinin hazırlıkları sürüyor

SAMSUN 30.10.2020, 23:11
495
AK Parti Samsun'da kongre heyecanı! Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
banner1375

AK Parti Samsun'da 1 Kasım Pazar günü saat 12.00'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek Samsun 7. Olağan kongresinin hazırlıkları devam ediyor

AK Parti Samsun'da 1 Kasım Pazar günü saat 12.00'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek Samsun 7. Olağan kongresinin hazırlıkları sürüyor. Pazar günü gerçekleşecek olan programın hazırlıkları için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun İl Başkanı Ersan Aksu 19 Mayıs Standyumu'nda incelemelerde bulundu.

YERİNDE İNCELEDİLER
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun İl Başkanı Ersan Aksu Samsun'un Tekekköy İlçesİ'nde bulunan 19 mayıs Satadyumu'nda Pazar günü saat 12.00'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek Samsun 7. Olağan kongresi için devam eden hazırlıkları yerinde incelediler.

BİRLİKTE İNCELERDİK

Başkan Aksu sosyal medya hesabından hazırlıkların devam ettiğini belirterek, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayip Erdoğan'ın teşrifleriyle 1 Kasım Pazar günü gerçekleştireceğimiz İl Kongremize ve açılış programımıza dair devam eden hazırlıkları Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan ile birlikte inceledik. İnandığın Yolda Yürü" mesajını paylaştı.

Yorumlar (0)