Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi D Grubu'nda (KBBL) mücadele eden ve güç kadrosu ile Karadeniz'in tek kadın basketbol takımı Samsun Zorlu Koleji Spor Kulübü, Play Off'ların ilk etabında İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi.

ÖNEMLİ AVANTAJ

3 maç usulüne göre oynanan karşılaşmanın ilk ayağı Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda gerçekleşti. Gerçekleşen karşılamada Zorlu'nun kızları rakibini 66-55'lik skorla yenerek, önemli bir avantaj sağladı. İkinci maç ise, 15 Şubat Perşembe günü İzmir'de gerçekleşecek.

ZORLU KOLEJİ'NİN HEDEFİ İLK RAKİBİNİ ELEMEK

Takımın hedefi, ikinci maçı da alıp, Play Off'lardaki ilk rakibini elemek. Zorlu Koleji Spor Kulübü Başkanı Ergin Zorlu ise, "Kızlarımız önemli bir galibiyet elde etti. Onları ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum. İkinci maç İzmir’de 15 Şubat Perşembe günü oynanacaktır. Play Off'larda takımımıza başarılar diliyorum. Bu önemli karşılaşmada ise kızlarımıza güvenimiz tamdır" dedi.

GÜRKAN SARIKAYA

Uzman Dr. Orhan Akdeniz'den hayati uyarı: "Kayropraktik 'kütletme tedavisi' değildir" Uzman Dr. Orhan Akdeniz'den hayati uyarı: "Kayropraktik 'kütletme tedavisi' değildir"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.