doğa yataks cemre
5s arslan bilgi

Samsun Yazın Tadını Çıkardı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Yazın Tadını Çıkardı Haftasonunu değerlendirmek isteyen Samsunlu vatandaşlar, havanın da güzel olmasıyla birlikte piknik yapmak için Batıpark’a akın etti.

Samsun’da güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, sahilleri ve piknik alanlarını doldurdu. Özellikle aileleriyle birlikte piknik yapmak isteyen Samsunluların tercihi ise yine Batıpark oldu.

KEYFİNİ ÇIKARDILAR
Samsun’un önemli piknik alanlarından biri haline gelen Batıpark’ta vatandaşlar, hem güneşli ve temiz havanın tadını çıkardı. Batıpark’ın piknik yapmak için sık sık tercih edilen bir yer olduğunu dile getiren vatandaşlar, keyifli vakit geçirmek için harika bir yer olduğunu söyledi. Çocuklar ise ailelerile birikte piknik yapmanın ve oyun oynamanın heyecanını doyasıya yaşadı.

Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşlar pandemi nedeniyle bu günlere hasret olduklarını açık ve temiz havanın kendilerine iyi geldiğini söyledi.

ÇOK İYİ OLDU
Handan YANARDAĞ: Sokağa çıkma yasakları da hafifleyince hem bir araya gelmek hem de çocuklarımız da görüşsün diye toplandık. Uzun zamandır birbirimizi görmüyorduk. Çok da iyi oldu.

handan yanardag Foto Galeri

GENÇLER DİKKATİ ÇEKTİ
Alya yerli CANDAN: Güneşi görür görmez kendimizi sokağa attık. Bu nedenle Batıpark’a geldik.Çocuklarımız uzun süre kapalı alanda kaldı. Özellikle gençler dikkatimi çekti. Genelde kafe ve restoranlarda gezerlerdi şimdi onlar da açık havayı tercih ediyor.

Alya Yerlicandan Foto Galeri

ÇOK EĞLENİYORUZ
Ceren ZÜMRA: Uzun zamandır evdeydik. Bu süreç boğucu ve stresliydi. Bir araya gelmemiz çok iyi geldi. Sokağa çıkma yasaklarının da hafiflemesiyle güzel bir alandayız. Çok da güzel eğleniyoruz.

ceren zumra Foto Galeri

KENDİMİZİ BATIPARK’A ATTIK
Ruhi KURTÇU: Havza’dan kızımın yanına ziyarete geldim. Piknik ve gezmek amacıyla bir araya geldik. Pandemi nedeniyle ev de çok sıkıldık. Ortalık rahatlayınca da kendimizi Batıpark’a attık.

ruhi kurtcu Foto Galeri

ÇOCUKLARLA ÇIKTIK
Leyla YAĞMUR: Koronavirüs yüzünden uzun süre evde kaldık. Hava güzel diye çocukları çıkaralım dedik. Bir yandan ders ve sınavlar derken onlarda bunaldı.

leyla yagmur Foto Galeri
HAVA ÇOK GÜZEL
Sudenaz YAĞMUR: Online derslerden dolayı dışarıya fazla çıkamıyorduk. Havanın güneşli olması bizim için çok iyi oldu.

 

Dilber BAHADIR


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir