Samsun Valisi Zülkif Dağlı İle Görüştüler! Bakan Soylu’dan Kritik Talimat

vali-dagli-bakan-soylu-gorusme
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Valisi Zülkif Dağlı İle Görüştüler! Bakan Soylu’dan Kritik Talimat Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya katıldı

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlığında gerçekleştirilen ‘Tam Kapanma Süreci Planlama ve Koordinasyon’ toplantısına Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı videokonferans yöntemiyle katıldı.

28 vali 3 Ana Manşet

MÜSAADE EDİLMEYECEK

Valilikten konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlığında videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen ‘Tam Kapanma Süreci Planlama ve Koordinasyon’ toplantısına katıldı” denildi. Bakan Soylu ise, tam kapanma sürecinde suiistimallere müsaade edilmeyeceğini belirterek, “Şehirlerin giriş ve çıkışlarında trafik ekipleri, asayiş ekipleri ve sağlık ekipleri yer alacak. Her şehre giriş çıkışta kontrol olacak. Burada bir eksiklik istemiyorum. Eğer burada bir eksiklik kontrol olmazsa sürecin suiistimali kolay olur. Şehirler içerisinde bazı noktalarda yine aynı ekiplerin kontrolü bizim açımızdan önemli” ifadelerini kullandı.

28 vali 2 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir