Samsun Valisi Orhan Tavlı Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda trafikte azami dikkat vurgusu yaptı 

VALİ TAVLI'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI 

Vali Tavlı Kurban Bayramı mesajında şu ifadeleri kullandı;

Bereketin, huzurun, manevi hazzın, hoşgörünün, kardeşliğin ve paylaşmanın zirve yaptığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Kıymetli Samsunlular; Bu bayramda da aile ve akrabalarımız başta olmak üzere dostlarımızı, komşularımızı unutmamalıyız. Çevremizde bulunan ihtiyaç sahiplerine, kimsesizlere ve yetimlere daha özenle kucak açmalıyız. Onların yanında olduğumuzu, sevinç, keder ve dertlerine ortak olmaya hazır olduğumuzu göstermeliyiz. 

Samsun'da elektrik direğinden düşen Adem Tat hayatını kaybetti Samsun'da elektrik direğinden düşen Adem Tat hayatını kaybetti

Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, Valiliğimiz koordinesinde kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Bildiğiniz üzere bayram günlerinde trafik her zamankinden daha yoğun oluyor; büyük acıların yaşanmaması adına vatandaşlarımızın trafikte azami dikkatli olmasını, trafik kurallarına riayet etmelerini önemle rica ediyorum.

Bu vesileyle bayram süresince görev yapacak olan tüm personelimize teşekkür ediyor, hayırlı mesailer ve hayırlı bayramlar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Samsunlu hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize, İslâm âlemine ve tüm dünyaya barış, adalet, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Bu vesile ile aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de sağlık ve afiyet dolu bir ömür diliyorum.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELVAN İLHAN