Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı,  '15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü' nedeniyle vatandaşları Cumhuriyet Meydanı'na davet etti.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, 15 Temmuz darbe girişiminin 6. yıl dönümü nedeniyle etkinlikler düzenleneceğini belirterek, " Cuma günü tüm halkımızı Cumhuriyet Meydanı'na bekliyoruz" dedi.

Canik Belediyesi TEKNOFEST takımları final yarışmaları için gün sayıyor! Canik Belediyesi TEKNOFEST takımları final yarışmaları için gün sayıyor!

YÜRÜYÜŞ VE ETKİNLİKLER OLACAK

Samsun'da  15 Temmuz darbe girişiminin 6. yıl dönümü nedeniyle '15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlenecek. İlk olarak saat 19.00'da DSİ önünden 'Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü gerçekleştirilecek. Ardından saat 20.30'da etkinlikler düzenlenecek. 

"GELECEK NESİLLERE AKTARALIM"

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Vali Dağlı, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde şehitlerimizi yad etmek, gazilerimize şükranlarımızı sunmak, milletimizin demokrasiye olan inancı ve bağlılığını gelecek nesillere aktarmak üzere 15 Temmuz Cuma günü tüm halkımızı Cumhuriyet Meydanı'na bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.