doğa area cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Valisi Zülkif Dağlı’ya Önemli Görev

zulkif-dagliya-onemli-gorev
Daha Fazla Göster

Samsun Valisi Zülkif Dağlı’ya Önemli Görev İçişleri Bakanlığınca Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, sel felaketini yaşayan Sinop’un Ayancık İlçesi’ndeki çalışmaları koordine etmek üzere görevlendirildi

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İçişleri Bakanlığı tarafından sel felaketini yaşayan Sinop’un Ayancık İlçesi’ndeki afetin yaralarının bir an önce sarılabilmesi için çalışmaları koordine etmek üzere geçici olarak görevlendirildi.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 16.09.12 Ana Manşet

VATANDAŞI YANIZ BIRAKMADI

Sel felaketinin ciddi olumsuzluklara yol açtığı Ayancık İlçesi’nde çalışmaları yerinde inceleyen Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Babaçay ve Yeni Konak mahallerindeki selzedelere ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 16.09.13 Ana Manşet

BİRLİKTELİK VURGUSU

Vali Dağlı, sel felaketinin yaralarını sarmak, izlerini silmek ve bu zor günleri geride bırakmak için devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini ifade ederek, “Büyük afet nedeniyle kaybettiğimiz canların acısı tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Bu vesileyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Yitirdiğimiz canları geri getiremeyiz ama hem devletimiz hem de milletimiz bunun dışındaki her türlü kaybımızı birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde telafi edecek güç, imkan ve kararlılığa sahiptir. Bunu en kısa sürede sağlayacaktır” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 16.09.14 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 08 17 at 16.09.15 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir