doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Valisi Dağlı’dan ‘Huzur’ Talimatı

Samsun Valisi Dağlı'dan 'Huzur' Talimatı
Daha Fazla Göster

Samsun Valisi Dağlı’dan ‘Huzur’ Talimatı Samsun İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Dağlı, vatandaşlara huzurlu bir ortamın sağlanması için gerekli hassasiyetin en üst seviyede gösterilmesi konusunda talimat verdi

WhatsApp Image 2021 09 20 at 14.42.19 1 Ana Manşet

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ömer Ersever, İl Jandarma Komutan Yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe jandarma komutanlarıyla toplantı yaptı. Vali Dağlı, vatandaşlara huzurlu bir ortamın sağlanması için gerekli hassasiyetin en üst seviyede gösterilmesi konusunda talimat verdi.

WhatsApp Image 2021 09 20 at 14.42.19 Ana Manşet

JANDARMAYA TEBRİK
Vali Dağlı, İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ömer Ersever’den çalışmalar hakkında brifing aldı. Ziyaretin ardından, İl Jandarma Komutan Yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe jandarma komutanlarıyla toplantı yaparak, ayrı ayrı tüm ilçelerde asayiş ve güvenlik için 7/24 kesintisiz sürdürülen faaliyetler ve genel durum hakkında bilgi alan Vali Dağlı, vatandaşlara huzurlu bir ortamın sağlanması için gerekli hassasiyetin en üst seviyede gösterilmesi hususunda talimat vererek, özverili gayretlerinden dolayı tüm Jandarma personelini tebrik etti.

WhatsApp Image 2021 09 20 at 14.42.20 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 09 20 at 14.42.18 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir