doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun Valisi Dağlı’dan Down Sendromlu Çocuklara Destek

Samsun-Valisi-Dağlı'dan-Down-Sendromlu-Çocuklara-Destek
Daha Fazla Göster

Samsun Valisi Dağlı’dan Down Sendromlu Çocuklara Destek Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, down sendromlu çocukları her zaman destekleyeceklerini söyledi

AW470787 01 Foto Galeri

BİR MUTLULUK VESİLESİ

Down Sendromlu Çocuklar ve Aileleri Eğitim Dayanışma Derneği Başkanı Ulviye Demirci ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti. +1 farkla dünyayı güzelleştiren çocukların eğitim ve günlük yaşamlarını kolaylaştırarak, yüzlerini güldürmek için yürüttükleri çalışmalarında Down Sendromlu Çocuklar ve Aileleri Eğitim Dayanışma Derneğini her zaman desteklemeye devam edeceklerini ifade eden Vali Dağlı, saflığın ve masumiyetin timsali olan sevgi dolu yürekleri ile hayatımıza değer katan çocukların mutluluğunun, kendileri için de bir mutluluk vesilesi olduğunu söyledi.

AW470787 03 Foto Galeri

BÜYÜK BİR  PAYA SAHİP

Öte yandan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Vahit Yılmaz, beraberindeki komisyon üyelerinden oluşan heyetle birlikte Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret etti. Organize sanayi bölgelerinin Türkiye ve Samsun sanayi üretiminde büyük bir paya sahip olduğunu ve OSBÜK’ün de OSB’lerin daha da güçlendirerek geleceğe daha sağlam adımlarla taşımak için çalışmalar yürüttüğünü belirten Vali Dağlı, OSB’lerin gelişmesi ve hızlı büyümesinde OSBÜK’ün büyük bir rolü olduğunu vurgulayarak, üretim ve istihdamın artmasına katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür etti.

AW470787 02 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir