UNKAPANI MAHALLESİ'NDE YANGIN 

Yangın, İlkadım ilçesi Unkapanı Mahallesi Unkapanı Caddesi'nde bulunan 6 katlı apartmanın 3. katında meydana geldi.

EVDE YANGIN ÇIKTI 

Edinilen bilgiye göre, 2'si çocuk 4 kişilik Afganistan uyruklu ailenin kaldığı evde yangın çıktı.

KOMŞULARI EKİPLERE HABER VERDİ 

Elektrikli sobanın devrilmesi sonucu çıkan yangında evde kimsenin olmadığı öğrenilirken, alevler pencereden dışarı fışkırınca yangını fark eden komşular itfaiye ve polise haber verdi. Olay yerine gelen Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Bakanlığı ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü.

KUŞLARI VE KEDİLERİNİN ÖLDÜĞÜNÜ GÖRÜNCE GÖZYAŞI DÖKTÜ 

Yangını komşularından haber alan 2 çocuk annesi Afganistan uyruklu Fatma Ahmedi (32) evine geldi. Evinde 2 kedisi ve kafeste de 2 muhabbet kuşu olduğunu belirten Ahmedi, yangının söndürülmesinin ardından içeriye girdiğinde kuşlarının kafesinde, kedilerinin de saklandıkları bazanın altında dumandan zehirlenerek öldüğünü görünce gözyaşı döktü.

Ak Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz: "Gençlerimize yeni bir gelecek hazırlıyoruz" Ak Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz: "Gençlerimize yeni bir gelecek hazırlıyoruz"

KOMŞULARI TESELLİ ETTİ 

Ağlayan kadını komşuları teselli etmeye çalıştı. Yangın sırasında üst kattaki dairede bulunan çocuk ve yaşlıların esnaf ve itfaiye tarafından evlerinden tahliye edildikleri öğrenildi.
Polis, yangınla ilgili inceleme başlattı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.