doğa calven cemre
       
5s arslan Mega Halı

Samsun TSO’ya Sürpriz Ziyaret

samsun tsoya surpriz ziyaret
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun TSO’ya Sürpriz Ziyaret Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı(TSO) ziyaret etti. Arslan, misafirperverliklerinden dolayı Samsun TSO yönetimine teşekkür etti.

Halkbank tarafından organize edilen ve güçlü Türkiye’nin güçlü kadınlarının girişimcilik hikayeleri ile yer aldığı, “Üreten Kadınlar” konulu toplantıya katılmak üzere Samsun’a gelen Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Bölge Müdürü Erdoğan Özdemir ve beraberindeki heyet ile birlikte, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Arslan, Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kadir Beytekin ve Süleyman Hızır, Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Tüfekçi tarafından karşılandı.

AW359008 02 scaled Samsun

ARSLAN’A TEŞEKKÜR

Bafra TSO Meclis Başkanı Nur Aydıner Meral’in de bulunduğu ziyarette Meclis Başkanı Haluk Akyüz, oda projeleri ve yürüttükleri çalışmalar hakkında Arslan’ı bilgilendirdi. Akyüz ayrıca, özellikle pandemi dönemi başta olmak üzere her zaman üreten ve istihdam sağlayan KOBİ’lere desteklerinden dolayı Arslan’a teşekkür etti. Oldukça samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Genel Müdür Osman Arslan, misafirperverliklerinden dolayı Samsun TSO yönetimine teşekkür etti.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir