Samsun Terme Hava Durumu 17 Nisan Pazar Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Terme hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...

SAMSUN TERME HABERLERİ

Nisan ayını ortaladığımız şu günlerde sıcaklıklar yükselmeye başladı. İnternet kullanıcıları, "Samsun Terme hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

SAMSUN TERME HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un Terme ilçesinde hava durumunun 17 Nisan Pazar günü çok bulutlu bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 17, en düşük sıcaklığın ise 13 derece dolaylarında olacağı öngörülüyor. 

Öte yandan Samsun'un Terme ilçesinde, hafta boyunca en yüksek hava sıcaklığının 26, en düşük hava sıcaklığının ise, 5 derece dolaylarında olması öngörülüyor. İlçede 18 Nisan Pazartesi gününden itibaren gökgürültülü sağanak yağış bekleniyor. 

Samsun Çarşamba Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi Samsun Çarşamba Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (17 Nisan Pazar) parçalı ve az bulutlu 22 derece olacağı tahmin ediliyor. Öte yandan Meteoroloji'den yapılan uyarıda, 

"Bölgemiz genelinde Afrika üzerinden toz taşınımı beklendiğinden görüş mesafesinde düşme, hava kalitesinde azalma, yağış alan bölgelerde çamur şeklinde yağış, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır." ifadelerine yer verildi. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.