Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Terme Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Terme Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Samsun Ladik Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi Samsun Ladik Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi

​Yaz geliyor diye beklenirken hava sıcaklıkları yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Terme ilçesinde 15 Nisan Cuma günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulutlu 17 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN TERME HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Terme Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Terme İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 17 derece olacak. 15 Nisan Cuma günü de Terme İlçesinde, parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulutlu olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

15 Nisan Cuma günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulut 15 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.