doğa yataks cemre
       
5s dikey arslan bilgi

Samsun Tenis Kulübü’nden Kupalara Ambargo

Samsun-Tenis-Kulübü'nden-Kupalara-Ambargo2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Tenis Kulübü’nden Kupalara Ambargo Cumartesi Günü başlayıp bir hafta süren , Tenis Federasyonu , Türkiye 14 yaş Yaz Kupasına Samsun Tenis Kulübü sporcuları damga vurdu.

Türkiye çapında, Kadın – erkek 57 sporcunun katıldığı turnuvada , erkekler kategorisinde Samsun Tenis Kulübü sporcularından, Hasan Kaan Güler şampiyon olurken , Cihangir Demir Gökpınar 2.lik kupasının sahibi oldu.

samsun Tenis Kulubunden Kupalara Ambargo 1 Foto Galeri

ŞAMPİYON OLDULAR

Can içöz yarı final oynama başarısı gösterdi. Çiftler (double) kategorisinde partneri ile birlikte yarı final oynama başarısı gösterdi. Kadınlar kategorisinde Elvin Eğribel yarı final oynama başarısı gösterdi.Yine çiftler (double) kategorisinde Hasan Kaan Güler- Alp Özen çifti şampiyon olurken , Cihangir Demir Gökpınar partneri ile birlikte 2.lik kupasını kazandı.Kadın çiftlerde Elvin eğribel partneri ile birlikte şampiyon Olurken, Derin derinöz -Ela batur çifti yarı final oynama başarısı gösterdi.

samsun Tenis Kulubunden Kupalara Ambargo 3 Foto Galeri

ÇOK MUTLUYUZ

Kulüp Baş Antrenörü Adem Yeniçırak; Turnuvada sporcularımızın göstermiş oldukları başarı nedeniyle çok mutlu olduklarını, ve yaklaşan Türkiye şampiyonası öncesindeki moral motivasyonların üst düzeye çıktığını belirtirken , Sporcuların çok çalıştıklarını ve emeklerinin karşılığını kupalarla süsledikleri için onlarla gurur duyduğunu belirtti.

samsun Tenis Kulubunden Kupalara Ambargo 2 Foto Galeri

GURUR DUYDULAR

Hasan Güler – Nafiye Güler çifti de torunlarının başarısıyla gurur duyduklarını belirtti.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir