baskaynak https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey çarsan HRS Ajans

Samsun Tekkeköy’de Mesafeler Kısalıyor

featured

Samsun Tekkeköy’de Mesafeler Kısalıyor  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, mesafeleri kısaltan yollarla ulaşım konforunu en üst seviyelere taşımak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Modern, kalıcı, mesafeleri kısaltan yollarla ulaşım konforunu en üst seviyelere taşımak için dur durak bilmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Samsun Tekkekoyde Mesafeler Kisaliyor 2 Samsun

ONLARCA MAHALLE KULLANIYOR
Başkan Togar, onlarca mahallenin aktif bir şekilde kullandığı Sıtmasuyu-Güzelyurt arasındaki 5 kilometrelik yolu, genişletme, kazı, dolgu ve zemin sıkılaştırma işlemleriyle asfalt çalışmalarına hazırladıklarını kaydetti.

Samsun Tekkekoyde Mesafeler Kisaliyor 3 Samsun

‘ARI GİBİ ÇALIŞIYORUZ’
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Başkan Togar şu ifadelere yer verdi:
“Modern, kalıcı, mesafeleri kısaltan yollarla ulaşım konforunu en üst seviyelere taşımak için dur durak bilmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Onlarca mahallemizin aktif bir şekilde kullandığı Sıtmasuyu – Güzelyurt Mahallelerimiz arasındaki 5 kilometrelik yolumuzu olumsuz mevsim şartlarına rağmen hizmet aşkıyla arı gibi çalışarak genişletme, kazı, dolgu ve zemin sıkılaştırma işlemleriyle asfalt çalışmalarına hazırlıyoruz. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için.”

S. Gökhan UÇAROĞLU

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsun Tekkekoyde Mesafeler Kisaliyor 2 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.