Samsun Tekkeköy Hava Durumu 18 Nisan Pazartesi Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Tekkeköy hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...

​Samsun Tekkeköy Hava Durumu 18 Nisan Pazartesi

SAMSUN TEKKEKÖY HABERLERİ

Nisan ayını ortaladığımız şu günlerde sıcaklıklar yükselmeye başladı. İnternet kullanıcıları, "Samsun Tekkeköy hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN TEKKEKÖY HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde hava durumunun 18 Nisan Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağışlı bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 25, derece dolaylarında olacağı öngörülüyor.

Öte yandan Samsun'un Tekkeköy ilçesinde, hafta boyunca en yüksek hava sıcaklığının 25, en düşük hava sıcaklığının ise, 12 derece dolaylarında olması öngörülüyor. İlçede bugünden itibaren gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Samsun Tekkeköy Hava Durumu 27 Mayıs Cuma Samsun Tekkeköy Hava Durumu 27 Mayıs Cuma

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (18 Nisan Pazartesi) parçalı ve Parçalı ve çok bulutlu, bu öğle ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 24 derece olacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji'den Samsun için, kuvvetli yağış uyarısı, kuvvetli rüzgar uyarısı ve toz taşınımı uyarısı yapıldı. Vatandaşlar ulaşımda aksamalar, sel, su baskın gibi olumsuzluklara karşı uyarıldı. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.