​Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Tekkeköy Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Tekkeköy Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

​Yaz geliyor diye beklenirken hava sıcaklıkları yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 16 Nisan Cumartesi günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı ve az bulutlu, 20 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN TEKKEKÖY HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Tekkeköy Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Tekkeköy İlçesinde bugün açık az bulutlu havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 16 derece olacak. 16 Nisan Cumartesi günü de Tekkeköy İlçesinde, ve az bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulutlu olması bekleniyor.

Samsun Vezirköprü Hava Durumu 28 Haziran Salı Samsun Vezirköprü Hava Durumu 28 Haziran Salı

SAMSUN HAVA DURUMU

16 Nisan Cumartesi günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı ve az bulutlu. Sabah saatlerinde iç kesimler yer yer puslu 18 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.