Samsunspor taraftarı Samsun Medya Grubu'nun başlatmış olduğu 'Haydi Maça' kampanyasına katılarak, şehri tribünde buluşamaya davet etti. 

Kırmızı Beyazlılar yarın akşam saat 20.00'de Eyüpspor karşısında önemli bir karşılaşmaya çıkacak. Karşılaşma öncesi Samsun Medya Grubu'nun günler öncesinden başlatmış olduğu 'Haydi Maça' kampanyasına Samsunspor sevdalıları video çekerek, destek verdi.

TONGUÇ ALİ ANIL"YERİNİZİ ALIN" 

Samsunspor Taraftar Grupları Sorumlusu Tonguç Ali ANIL: Taraftar olarak biz tribündeyiz. Siz de takımınızı yalnız bırakmayın tribünde yerinizi alın. 

ÜMİT İREN "SİZLERİ BEKLİYORUZ "

Samsunspor Taraftar Derneği Başkanı Ümit İREN: Bizler maça hazırız. Tüm büyük Samsunspor taraftarını Eyüpspor maçı için Samsun 19 Mayıs Stadyumu'na bekliyoruz. 

ORAL ÇAKIROĞLU SEVDALILARA SESLENDİ 

Şimşekler Taraftar Gruplar Birliği Başkanı Oral Çakıroğlu: Atatürklü armamızın yanında olmamız için her şeyimizi hazırladık. Tüm Samsunspor sevdalılarını Eyüpspor maçına bekliyoruz. 

MEHMET ÇETİR "GÜN BİRLİK GÜNÜ" 

Şehzadeler Onursal Başkanı Mehmet ÇETİR: Evimizde oynayacağımız Eyüpspor maçı için hedefimiz 25 bin Samsusporlu. Bunun için tüm dostlarımızı stada bekliyoruz. Gün birlik olma günü. 

Samsunspor'da penaltı çıkmazı Samsunspor'da penaltı çıkmazı

ALPEREN KÖSE "DOKSAN DAKİKA SUSMUYORUZ "

Üniversiteli Samsunsporlular Başkanı Alperen KÖSE: Büyük Samsunspor taraftarı bu akşam Eyüpspor maçı için tribünleri dolduruyoruz. 90 dakika susmuyoruz. 

CÜNEYT ŞENKAL "BİR OLALIM"

Samsunsporlu Aileler Derneği Başkanı Cüneyt ŞENKAL: Şampiyonluğa çıktığımız bu yolda Eyüpspor maçında 30 bin taraftarla tek ses tek nefes olalım. 

HİKMET ŞİMŞEK "BİZ HAZIRIZ "

Şehzadeler Taraftar Grubu Tribün Lideri Hikmet ŞİMŞEK: Büyük Samsunspor taraftarı. Bizler Eyüpspor maçına hazırız. Bütün şehri stada beliyoruz. 

MEHMET SARIÖZKAN"SAATTİ BEKLİYORUZ "

Söğütlübahçe Tribün Lideri Mehmet SARIÖZKAN: Bizler taraftar grupları olarak, Eyüpspor maçı için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Maç saatini beklemeye başladık. Eski Maraton ruhunu oluşturmak için herkesi maça bekliyorum. 

Esra VURAL 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.