doğa calven cemre
       
5s dikey arslan Mega Halı

Samsun Tabip Odası Başkanı Funda Furtun Açıkladı! “Salgından Kurtulmanın Yolu…”

salgindan-topyekun-kurtulmanin-yolu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Tabip Odası Başkanı Funda Furtun Açıkladı! “Salgından Kurtulmanın Yolu…” Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Funda Furtun salgından kurtulmanın yolunun topyekun aşılanma olduğunu belirtti

Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Funda Furtun, koronavirüs aşılarının tamamının güvenilir olduğunu belirterek, “Kimse tereddüt etmesin. Salgından kurtulmanın tek yolu topyekun aşılanma” dedi.

WhatsApp Image 2021 06 16 at 20.39.25 Ana Manşet

“O SÖYLEMLERE İNANMAYIN”

Aşı karşıtı söylemlere inanılmaması gerektiğini ifade eden Başkan Furtun, ” Ailemiz, çocuklarımız, sevdiklerimiz ve ülkemiz için kimse tereddüt etmesin. Aşı karşıtı söylemlere inanmayın. Topyekun aşılanırsak salgını bitirebiliriz. O yüzden aşılamanın, giderek artması için bir video hazırladık. Böyle bir kampanya ile vatandaşların aşı konusunda tereddütlerini azaltmak istiyoruz. Ancak her üç aşıda oldukça güvenli ve etkili. Muhakkak aşıya gelirlerse, sorunu çözebiliriz” dedi.

SÜREÇ MEMNUN EDİCİ

“Hep birlikte aşı olmamız lazım” diyen Başkan Furtun, “Son dönemlerdeki aşılama sürecini başarılı buluyoruz. Aşı gelince tedarik edilince ve tüm gruplara da yavaş yavaş açılınca, süre. hızlandı. Bundan da memnunuz. Tereddüt edici söylemlere halkımızın inanmaması ve vatandaşların aileleri ve sevdikleri için aşıya bir an önce gelmelerini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Dilber BAHADIR

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir