doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Süper Amatör Liginde Heyecan Başlıyor

Samsun-Süper-Amatör-Liginde-Heyecan-Başlıyor
Daha Fazla Göster

Samsun Süper Amatör Liginde Heyecan Başlıyor Pandemiden dolayı ara verilen Samsun Süper Amatör Ligi iki yıl aradan sonra yeniden başlıyor. Ayrıca bu sezon Samsun Süper Amatör Ligi, Emin Kar Sezonu olarak gerçekleşecek

WhatsApp Image 2021 10 22 at 18.54.10 Samsunspor

İKİ GRUP OLACAK
Koronavirüsten dolayı iki yıl ara verilen Süper Amatör Lig (Emin Kar Sezonu) ve U16 Ligi kura çekimleri Samsun ASKF Binası’nda yapıldı. Emin Kar Sezonu A ve B Grubu olarak bu sezon iki gruptan oluşacak. A Grubu’nda Telekomspor, Tekkeköyspor,19 Mayıs Belediyespor, Atakentspor, Vezirköprü Esnaf Gençlikspor, Yolspor ve Samsun Büyükşehir Belediyespor yer alırken. B Grubu’nda ise İlkadım Yabancılar Pazarıspor, 1930 Bafraspor, Hacınabi, Alaçamspor, Termespor ve Havza Belediyespor boy gösterecek.

SAYI DEĞİŞTİ
Samsun U16 Ligi ise A, B, C, D, E ve F grubu olmak üzere toplam 38 takımın katılım ile oynanacak. Koronavirüsten dolayı 2021-2022 sezonunda uygulanmak üzere Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör, 1. ve 2. Amatör Liglerinde müsabaka kadrosu 18’den 21’e çıkartıldı. Oyuncu değişikliği sayısı da bu sezon 3 den 5’e çıkartıldı. Tüm takımlara başarı dileyen TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, müsabakaların 6-7 Kasım tarihlerinde başlayacağını belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir