banner1365

banner1345

Samsunlulardan Demir'e destek

banner1357

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Önemli projelerde mutlaka yöre halkının onayını alacağız" açıklamasını değerlendiren Samsunlular, “Samsun için arkasındayız” dedi.

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 31.12.2018, 09:56 01.01.2019, 10:32
banner1353

Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekipleri olarak sokağın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Ekibimiz Samsunlu vatandaşlara, “Mustafa Demir’in önemli projelerde mutlaka yöre halkının onayını alacağız” açıklamasını nasıl değerlendiriyorsunuz diye sordu. Samsunlu vatandaşlar ise Samsun için yapılan her şeyin destekçisi olduklarını söyledi.

İşte aldığımız yanıtlar:

DEMİR'E GÜVENİYORUM

Kemal FİDAN: Türkiye'de ne kadar adaletsizlik varsa düzeltilecek. Ben belediyelerin çalıştığını ya da en azından çalışmaya çalıştıklarını düşünüyorum. O yüzden Mustafa Demir'e güveniyorum. Halkın fikirlerine önem verip onay alması, gayet güzel olur.

HERKESİN GÖNLÜ OLUR

Ahmet YILMAZ: Halkın fikirlerini almayı düşünmelerini gayet güzel değerlendiriyorum. Bu Samsunumuza çok güzel katkılar sağlar. Herkesin gönlü olur ve çabası olur. Zaten vatandaşın onayı çok önemli. Özellikle geleceğimiz ve gençliğimiz için çok daha önemlidir.

SAMSUN İÇİN ARKASINDAYIZ

Mustafa YILDIZ: Samsun için yapılacak her şeyin arkasındayız. Mustafa Demir, inşallah dediği gibi halkımızın onayını alarak hareket eder. Böylece daha başarılı projeler ortaya çıkmış olur. Bazı politikacıların sözleri, sözde kalıyor ama Demir'in yapacağını düşünüyorum. Fakat yine de görmeden bir şey diyemeyiz.

SAMİMİYETE İHTİYAÇ VAR

Murat ŞENGÜN: Halkın işsizlik gibi ciddi sorunları var. Halkın samimiliğe ihtiyacı var. Yani Mustafa Demir halkla bir olmalı, kenetlenmeli. Eğer halkla birlikte adım atmazsa, ilerleyemez. İlk önce halkın sesine kulak verecek ve ihtiyaçlarını gidermek için projeler geliştirecek daha sonra diğer gerekli projeler için halkla işbirliği yapacak. Bunları yapmazsa, başarılı olamaz.

HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİM

Sinan Değirmenci: Ben Mustafa Demir'le henüz tanışamadım. İnşallah tanışma fırsatımız olur. AK Partili bir vatandaş olarak, bugüne kadar partim tarafından ne yapıldıysa destekliyorum ve hem partimin hem de adayımın arkasındayım. Demir'in güzel şeyler yapacağına inanıyorum. Halkla istişare yapmalarını çok olumlu değerlendiriyorum. İnşallah her şey çok güzel olur, kazanırız. Kendisinden çok memnunum, destekçisiyim.

İNSANLARLA İÇ İÇE OLMALI

Güler SARI: Mustafa Demir, çok güzel düşünmüş. Fakat ben kendisini tanımıyorum. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı’nı da tanımıyordum ama tanıdıktan sonra çok sevdim. İnşallah Mustafa Demir de kendisini bize sevdirmeyi başarabilir. Demir'in, insanların içine girip, bizzat açıklama yapmasını istiyoruz. Eğer hayırlıysa, Samsunumuz için, payımıza düşeni yaparız.

UMARIM YAPAR VE BAŞARILI OLUR

Oktay GÜNEŞ: Halka sorarak bir şeyler yapmak, elbette her şeyin daha başarılı olmasını sağlar. Fakat halka rağmen yapılan hiçbir şeyin sonucu güzel olmaz. Mustafa Demir'i bu konuda gerçekten destekliyorum. Zaten halkın onayı her şeyden önemli. Umarım dediği gibi yapar ve başarılı olur.

DESTEKLİYORUM, BAŞARILI OLUR

Mustafa AYDIN: Halka sorulmadan yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. O yüzden çok doğru bir karar alınmış. Halkla birlikte hareket edildiği zaman, daha fazla başarılı olunur. Ben Mustafa Demir'in adaylığını destekleyen biriyim. Çünkü AK Parti, kuruluşundan bu güne hizmet ediyor. Burada ikamet eden birisi olarak Samsun'u tanıyor, sorunlarını biliyor. Başarılı olacağını düşünüyorum.

ADAYLIĞININ DESTEKÇİSİYİM

Selim ACAR: Mustafa Demir'in adaylığını ve söylediği sözleri destekliyorum. Samsunumuz için gayet güzel düşünceleri var. Halkın fikirlerine değer vermesi, onay alması, en mantıklı olanıdır. Çok fazla tanıdığımı söylemem ama bildiğim kadarıyla başarılı olacağını düşünüyorum. Umarım Samsunumuz için en iyisi olur.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Murat YILMAZ: Tabi ki halka sormaları çok mantıklı olur. Bu şekilde birlik olunur ve birlikten kuvvet doğar. Ben birlik olunduğu zaman ve halkın da gönlü olduğu zaman, başarılı olunacağına inanıyorum. Demokratik anlamda halkın onayını almalarını o yüzden destekliyorum.

Haber: Hande ONAT - Emre ÖNCEL – Ali BİROL

Yorumlar (1)
Yunus 10 ay önce
Allah askina birakin bu yalan haberleri bu sorulari kime sordunuz ben kime sorsam samsunda trabzon lu bi adama oy yok diyor
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Ekim 2019
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 12:25
İkindi 15:27
Akşam 17:58
Yatsı 19:18