banner1365

banner1469

banner1345

banner1473

Samsunlulardan 'Babalar Günü' mesajları...

banner1475

''Babalar Günü' nedeniyle düşüncelerini paylaşan Samsunlular, babaların evin temeli olduğunu ifade etti.

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 16.06.2019, 09:14 16.06.2019, 09:18
banner1353
banner1375

Samsun Medya Grubu olarak Samsunlulardan, ''Babalar Günü' mesajlarını aldık. Babaların evin direği olduğunu dile getiren Samsunlular, "Onlar olmasaydı, olmazdık" dedi.

İşte aldığımız mesajlar: 

BİRLİK BÜYÜKLERLE OLUR

Ahmet YAVAŞTAN: Tüm Türk-İslam aleminin Babalar Günü'nü kutlarım. Babam vefat ettiği için onun da mekanı cennet olur inşallah. Birlik ve beraberlik her zaman büyüklerimizle olur, unutmasınlar ki yüksekte yer tutanlar  alçaktakiler kadar emniyette değillerdir.

HER ZAMAN MUTLU OLSUN

Uğur YAMANER: Çocuklarımız güzel yaşam sürsün ki babalarımızda mutlu olsun. Hepimiz için güzel bir gün olmasını diliyorum. Ben de babayım 2 oğlum var, çocuklarımla çok mutluyum. Tüm babalarda her zaman mutlu olsun. Hepsinin Babalar Günü'nü kutluyorum.

ONLAR OLMAZSA BİZ DE OLMAYIZ

Özgür AKKAYA: Tüm babaların ellerinden öpüyorum, Babalar Günü'nü kutluyorum iyi ki varlar. Babaların yeri kelimelerle ifade edilmez o yüzden ne desek boş olur. Çoğu kişi Allah göstermesin başımızdan gittikleri zaman bazı şeylerin farkına varıyor. Ama önemli olanda yaşarken babalarımızın değerlerini bilmek. Görüyoruz evlatları olmasına rağmen sokaklarda kalan bu tarz şeylere gerek yok. Çünkü onlar olmasaydı biz de olmazdık.

KUTLANMALI VE BİLİNMELİDİR

Neşe ALTAY: Babalar Günü özgürce, güzelce kutlansın. Çünkü tüm özel günler çok güzeldir. O yüzden kutlanmalı ve bilinmelidir. Ailede anneler de babalar da çocuklar için çok değerlidir.Hiç bir aile annesiz babasız mutluluğu da yaşayamaz, güzel bir toplumda olamaz. Tüm babaların, gününü kutluyorum. Babalar, evin temelidir, anne de evin direğidir.

HEPSİNE SAĞLIK VERSİN

Fatma FİDAN: Ben anneler ve babalar günü olarak günü ayrıştırıp kutlamıyorum. Benim için her gün anneler ve babalar günüdür. En önemlisi de sağlıklı haldeyken kıymetlerini bilmek. Bizim için değerliler Allah hepsini sağlık versin. 

BİR GÜN DEĞİL HER GÜN OLSUN

Olcay FİDAN: Tüm babaların ve baba adaylarının, gününü kutluyorum. Ama bir gün değil her gün anneler ve babalar günü olsun. Biz de biri gün değil, her gün bu mutluluğu yaşayalım.

BABALARIMIZA İYİ BAKALIM

Fatma SAĞLAM: Babalarımızın hayatımızdaki yeri cidden çok önemlidir. Babamız iyi ki var ve iyi ki bizim yanımızda. Babamızın hayattayken kıymetini bilelim onları aksatmayalım ve onlara iyi bakalım. Tüm babaların, gününü kutluyorum.  

SAĞLIKLIYKEN KIYMETİNİ BİLELİM

Kasım ÖZTÜRK: Babaların yeri hiçbir zaman doldurulamaz her zaman için evimizin direğidir. Biliyorsunuz ki babalar kaybolduğu zaman daha çok değeri anlaşılıyor. Sağlıklıyken kıymetini bilmemiz gerektiğini düşünüyorum. Tüm babaların ve baba adaylarının, gününü kutluyorum.

EVİMİZİN DİREĞİDİR 

Berkay İPEK: Babalarımızın yeri bizler için çok önemlidir. Tüm babaların, günü kutlu olsun. Babalar, aileleri için çok çabalıyorlar. Ne kadar sert gözükseler de aile için çok önemli bireydir. Açıkçası babalarımız evimizin direğidir. 

HİÇBİR ÇOCUK BABASIZ KALMASIN
 

Hüseyin GÜL: Tüm babaların babalar günü kutlu olsun. Hiçbir çocuk babasız kalmasın. İnsan çocuğu olduktan sonra babalığın ne olduğu ve değerini anlayabilir. Kendi çocuğu olduktan sonra insan  kendi babasının da değerini daha çok anladığını düşünüyorum.

Ebru ÖZTÜRK-Ekrem ASLAN

Yorumlar (0)
banner1474
16°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 29 Ocak 2020
İmsak 06:14
Güneş 07:42
Öğle 12:53
İkindi 15:29
Akşam 17:54
Yatsı 19:17