banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsunlulardan Anneler Günü mesajı...

banner1357

Anneler Günü ile ilgili Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına mesajlarını ileten Samsunlular annelerin baş tacı olduğunu ve değerinin bilinmesi gerektiğini ve tüm annelerin özel gününü kutladıklarını söyledi.

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 12.05.2019, 09:09 12.05.2019, 09:29
69
banner1353
banner1375

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü ile ilgili sürpriz yapmak isteyen Samsunlular, Samsun Medya Grubuna bağlı Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekipleri aracılığı ile annelere mesajlarını iletti. 

İşte Samsunluların mesajları; 

CENNET VAR 

Hüda DİRİL: Anneler kutsaldır. Çünkü cennet annelerin ayakları altındadır. Lütfen herkes annesinin kıymetini bilsin. Onlar üzülmesin. Tüm annelerin bu özel gününü tüm içtenliğimle kutluyorum.

BAŞIMIZIN TACI

İrfan ZORLU: Herkes annesini baş tacı yapsın, üzmesini kırmasın ve muhakkak ona iyi baksın. 
Annelerini kaybetmeden değerini bilsinler. Yoksa bir daha bulamayabilirler. Şimdi öpmezlerse mezarını öperler. Tüm annelerin gününü katlarım. 

KUTLARIM 

Ayşe DENİZ: Bütün annelerin Anneler Günü'nü kutlarım. Ben de bir anne olarak annemin elinden öpüyorum. Onu çok seviyorum.  Allah herkese anne olmayı nasip etsin ve hayırlı evlatlar versin.

KEŞKE ANNEM YAŞASAYDI 

İhsan KÖSE: Anneler başımızın tacı. Keşke annem yaşasa da uğruna köle olsam. Annemi kaybettim. Herkes annesinin kıymetini bilsin. Yaşadığı süre boyunca herkes annesine gereken sevgi ve saygıyı göstersin. Kaybettikten sonra bir anlamı olmuyor. Başta annem olmak üzere tüm annelerin özel gününü kutlarım. 

ANNE  ÖMÜR DEMEK 

Kamil ÇAKIR: Anneler ömrümüzün yarısıdır. Bende anneme hediye alıyorum sürekli, annemi hiç ihmal etmiyorum. Anneler bir çiçektir, çocuklarda onların yapraklarıdır. Herkes annesinin kıymetini bilsin. Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.

ÇOK SEVİYORUM

Sedef SEMİZ:  Anneler iç güdü olarak toplumda çok farklı bir yere sahip. Ona hediye alsam az. Çok seviyorum onu. Mümkün mertebe ailemle olmaya çalışıyor, anneme destek oluyorum. Bakıldığında biz ne kadar çalışırsak çalışalım onların bizim yanımızda olduğu kadar onların yanında olamıyoruz. Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Güler KETENCİ: Annelerimiz her zaman mutlu olsun. Bende bir anneyim. Anne olmak çok güzel bir duygu hele ki evlatlarında iyiyse hiç sıkıntı yaşamıyorsun. Bu nedenle çocuklarım yanımda olmadığı için biraz kırık hissediyorum kendimi. Herkesin Anneler Günü kutlu olsun.

BİZİM CANIMIZ

Özden SAĞLAM: Anneler bizim canımız. Herkes annesinin kıymetini bilsin. Kaybettikten sonra çok ararlar.  Benim çok sevdiğim bir laf var; "Ana gibi yar olmaz,  Bağdat gibi diyar olmaz" diye çok doğru. Bende annemi mutlu etmek için ona bir hediye aldım. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

MİNNETTARIZ

Tayfun ÇAKMAK: Öncelikle şehit, dul ve yetimlerin Anneler Günü kutlu olsun. Ayrıca  bizi bu günlere getiren ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi başta olmak üzere tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Bizlere bu şekilde bir hayat sundukları için annelerimize çok çok teşekkür etmemiz gerekir. Onlara minnettarız.

ANNELERİMİZE UZUN ÖMÜRLER VERSİN

Nafiz TURHAL:Tüm annelerin bu özel ve anlamlı gününü kutlarım.Allah annelerimize uzun ömürler versin. Annem, benim baş tacım, en kıymetlim. Beni büyüttü, bugünlere getirdi. Ona duyduğum minnet herhangi bir ölçüyle belirlenemez. 

Hande ONAT, Uğur ATICI

Yorumlar (0)
23°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 15 Temmuz 2020
İmsak 03:13
Güneş 05:08
Öğle 12:46
İkindi 16:44
Akşam 20:14
Yatsı 22:00