Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsunlulara Mustafa Demir’i sorduk

Samsunlulara yerel Seçimlerde AK Parti Samsun Adayı Mustafa Demir’i sorduk. Samsunluların bir kısmı Demir’in siyasi tecrübelerine dayanarak başarılı olabileceğini düşündüklerini söylediler

Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekibi olarak sokağın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Ekibimiz Samsunlu vatandaşlara, “Mustafa Demir’in, AK Parti Büyük Şehir Belediye Başkan Adaylığını nasıl değerlendiriyorsunuz?” diye sordu.

İşte aldığımız yanıtlar:

GAYET BAŞARILI OLABİLİR 
Ömer ÖZTÜRK: AK Partinin tercihi bu yönde oldu. Mustafa Demir siyasi geçmişinde güçlüydü. Bakanlık deneyimi var. Samsun'u bilen tanıyan bir insan. O yüzden gayet başarılı olabilir. Samsun'a katkı sağlayacağını düşünüyorum.

DEMİR SAMSUN’A KATKI SAĞLAR 
İbrahim ÇETİNTAŞ: Mustafa Demir’in başarılı olabileceğine inanıyorum. Halkımız oyunu düzgün bir şekilde kullanırsa Samsun için hayırlısı olur. Ben Mustafa Demir’in Samsun’umuza katkı sağlayacağını düşünüyorum ve kazanmasını destekliyorum. İnşallah kazanır. 

AK PARTİ İÇİN KAZANMASINI İSTERİM 
Yaşar YILDIZ: Mustafa Demir’i birkaç kişiye sordum. Genel olarak memnun olunmadığını duydum ama yine de AK Parti olduğu için parti sayesinde kazanır. Geçmişteki siyasetini benimseyemediklerini söylediler. Ben kendisi hakkında detaylı bilgi bilmiyorum. AK Partiden olduğu için kazanmasını isterim. 

HAYIRLISI OLSUN 
Lokman GÜNDOĞDU: Mustafa Demir’i çok fazla tanımıyorum. Samsun halkı başka isim olmasını istiyordu ama nedenini bende bilmiyorum. Çok tanımasam bile Mustafa Demir’in geçmişten gelen siyasi tecrübeleri var. Yine de hayırlısı olsun diyorum. 

DEMİR TECRÜBESİYLE BAŞARILI OLUR 
Ali TONBAŞ: Türkiye’ye en katkılı olan parti yine AK Partidir. O yüzden ben AK Partiyi ve adaylarını destekliyorum. Bu yüzden Mustafa Demir’in başarılı olacağına inanıyorum. En azından siyasi bir kimliği var. Tecrübeleri ve parti desteğiyle ilerleyebilir.
 
GENEL MERKEZİN KARARINA SAYGI DUYUYORUZ  
Eyüp TOPAL: AK Parti’nin son yıllarda yapmış olduğu hizmetler belli. Kimi memnundur kimi değildir. Herkesin kendi kararıdır saygı duyuyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmetlerinden ben memnunum. İnşallah yerel seçimlerde hayırlısı olur. Yeni isimler olabilirdi ama Mustafa Demir’in aday gösterilmesi de sorun olmadı. Genel merkezimizin kararına saygı duyuyoruz. 

Haber: Hande ONAT–Mustafa TOGUR -Esra SALMAN
 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 17:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati çavuş
Necati çavuş - 3 ay Önce

Kardeşim ben fanatik akpartiliyim ve esnafın ne çevremde ne gelen müşterilerinden ki ben benzinci esnafiyim daha Mustafa demiri seveni istiyeni duymadım yemin ederim duymadım bunu gizli fetocularmi çıkardı neyin nesi anlamadım bana gelince belediyeler şahıs işinden çıktı ben oyumu direk yukarı akparti verecem Mustafa Demirel değil Mustafa demirin çevre yolu projesi için bizim buradan yer aldı mesela yatırım kendi yerleri için yol çalışmalarını baslatabilir

King55
King55 - 3 ay Önce

Memnun olanlara burdan sormak istiyorum hani siyaset geçmişi ve tecrübesi varmış ya o geçmişinde samsun için ne yapmış ki şimdi yapsın çaktığı bir çivi söyleyin bana

SIRADAKİ HABER