banner1365

banner1345

Samsunlular deniz, kum, güneş istiyor

banner1357

Mikrofon uzattığımız Samsunluların büyük kısmı, tatil planlarını 'deniz, kum, güneş' olarak özetledi

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 14.06.2019, 09:40
banner1353

Samsun Medya Grubu olarak Samsunlulara, "Yaz için tatil planı yaptınız mı?" diye sorduk.

İşte aldığımız yanıtlar:

PLAN YAPMA ŞANSIM OLMADI
Osman DEMİR: Tatil planı yapamadım. Çünkü maddiyattan ve hayat şartlarından dolayı böyle bir plan yapma şansım olmadı. Ömrüm boyunca yaz için bir kere bile plan yapmadım diyebilirim.

12 ÜLKEYE GİTMEYİ PLANLIYORUZ
Aytaç YEMEN: Yaz için tatil planımız mevcut. Halk danslarıyla ilgilendiğimiz için yurt dışına çıkmayı ve yaklaşık 12 ülkeye gitmeyi planlıyoruz.  

HAYATIM TATİL
Ahmet ÇELİK: Hayatımın tatil olduğunu düşünüyorum. O yüzden de ayrıca bir plan yapma gereğinde bulunmadım. Kendi köyümüze gidip, rahatça yazı geçirmeyi düşünüyoruz. 

DOĞU TURU YAPACAĞIZ
Bulut TÜTÜNCÜ: Yaz tatilinde doğu turu yapmayı düşünüyoruz.  Daha önceden de bu tarz etkinlikler yapıyorduk. Bu yaz için de doğu tarafına gitmeyi düşündük. Zaten planlı bir şekilde hareket etmiyoruz. Bu yüzden de tatilimiz daha güzel geçiyor.

ANTALYA’YI TERCİH ETTİM
Bülent ECEVİT: Yazınki planım Antalya’ya annemi, babamı ziyaret etmek. Çünkü Karadeniz’in havasına güvenilmiyor. Bu yüzden de Antalya’yı tercih etmek istedim. 

DİNLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM
Orhan BACANAK: Yaz için tatil planım, Bodurum'a gitmek.  Hem tatil hem de eğitim amaçlı olarak yazın Bodrum'a gidip dinlenmeyi düşünüyorum.

DAHA GÜZEL VAKİT GEÇİRİYORUM
Arif EMLAK: Tatil adında bir plan yapmadım. Sadece yazın köyümüze gitmeyi düşünüyorum. Çünkü köyün havası olsun manzarası her şeyiyle çok güzel. Orada daha güzel vakit geçirebiliyorum. 

TATİL PLANI YAPAMADIM
Cengiz TİFTİK: Tatil planı yapmadım, yapamadım. Çünkü ekonomik koşullardan bize tatil plan yaptırmayı düşündürmüyorlar. Bu zamana kadar da ekonomik sebepten dolayı tatil planı yapamadım.

FIRSAT BULAMADIM
Zehra KOÇARSLAN: Çalıştığım için bu yaz tatil planı yapamadım. Geçen yaz da tatil planı yaptım ama yoğun bir şekilde çalışmaktan planı gerçekleştirmek için fırsat bulamadım.  

SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM
Rona İBRAHİM: Yaz geldiği zaman arkadaşlarımızla gezi turuna katılmayı düşünüyoruz. Daha önce bu şekilde bir organizasyona katılmadık. Yazın gelmesini bende arkadaşlarım da sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Ebru ÖZTÜRK- Uğur ATICI 

Yorumlar (0)
banner1363
15°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 24 Ekim 2019
İmsak 05:23
Güneş 06:49
Öğle 12:24
İkindi 15:20
Akşam 17:49
Yatsı 19:09