banner1317

Samsunlular'dan Başkan Uyanık'a tam destek

Samsunlular, Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ın devam kararına çok sevindiklerini ifade ederek, “Kendisi çok başarılı bir spor adamıdır, destekliyoruz” dedi.

banner1314

Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekibi olarak sokağın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Ekibimiz Samsunlu vatandaşlara, "Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ın devam kararını nasıl değerlendiriyorsunuz?" diye sordu.

İşte aldığımız yanıtlar:

OĞLUMLA OTURDUM AĞLADIM

Adem YILDIRIM: Başkanımızı seviyoruz. O yüzden zaten ayrılmasını istemezdik. Devam kararına sevindik. Kendisi hem çok iyi hem de çok başarılıdır. Başkan Uyanık’ın her zaman yanındayız. Fakat kadroya el atılması gerekiyor. Ben oğlumla maçı izlerken oturdum ağladım. Başkanımızı Samsunspor’lu çay ocağıma davet ediyorum. Bir kere gelsin hem burayı, bu sevgimi görsün hem de çayımı içsin isterim. 

MUHAKKAK DEVAM ETMELİ 

Necmettin IŞIK: İsmail Uyanık, geçen dönem de başarılıydı. Bu sene yine başarılı olabilir. O yüzden devam etmesini isterim. Samsunlu olarak, Samsunspor’u seven biri olarak başkanımızın muhakkak devam etmesini istiyorum.

ON NUMARA BEŞ YILDIZ 

Hasan AĞIL: On numara beş yıldız olarak değerlendiriyorum. Başkanımızı gönülden destekliyoruz. Samsunspor 14 yıl 1. Lig'te oynadı. Bu başkanımızın eseridir. Kendisi çok başarılı bir spor adamıdır. Devam etme kararına çok sevindim. Ayrıca Yüksel Yıldırım’a da çok teşekkür ediyoruz. Samsunspor için çalışan herkese teşekkür ederiz. 

BAŞKANA GÜVENİYORUZ 

İbrahim ERYILMAZ: Ben de devam etmesini isterim. Çünkü kendisini seviyoruz ve bu işi başaracak tek kişi odur. Şahsen ben İsmail Başkanımıza güveniyorum.   

SAMSUN’A YARARLI OLUR 

İsmail SOYYİĞİT: Eğer maddi durumu iyiyse ve Samsun’a yararlı olacaksa devam etmesini onaylarım. Fakat bu takım böyle gitmez. Takımın yüzde 60’ı değişmeli. Eğer değişirse bu iş yürür. Yoksa bizim bir daha ki seneye durumumuz hiç iyi olmaz. 

DEĞİŞMESİNİ İSTERDİM 

Kemal ÇİFTÇİ: Açıkçası ben bu kararı doğru bulmuyorum. Kendisinin daha önceki başkanlığını da biliyoruz. Bence Samsunspor’un bu hale gelmesindeki en büyük etken kendisidir. O yüzden değişmesini isterdim. 

DEVAM ETMESİ İYİ OLUR 

Savaş SEKMEN: Başkan Uyanık’ın devam etmesi iyi olur. En azından kendisi Samsun’un çocuğu. Geçen dönem başarılıydı. Buraya kadar biraz formanın ağırlığı oynattı ama birkaç takviyeyle daha güzel şeyler olabilir. Kadroyu bozmaması lazım. 

SON DERECE BAŞARILI 

Yavuz YAMANOĞLU: Samsunsporlular olarak başkanımızı son derece başarılı buluyoruz. O yüzden devam etmesini mutlaka isteriz. İnşallah önümüzdeki dönem çok başarılı olacağız. 

YÖNETİMDE SORUN VAR

Orhan PANAL: Çok doğru bulmuyorum açıkçası. Bence yönetimin değişmesi gerekiyor. Hem saha içerisinde hem de saha dışarısında bir olumsuzluk seziyorum. Destek var, iyi oyuncular alındı. Fakat yönetimde sorun var. 

DEVAM KARARINI DESTEKLİYORUZ 

İsa EREN: Devam kararını gayet iyi değerlendiriyorum. Ben İsmail Uyanık’ı başarılı buluyorum. O yüzden Samsunlu ve Samsunsporlu olarak devam etme kararını destekliyoruz. 

Hande ONAT – Uğur ATICI 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308