banner1365

banner1496

banner1345

banner1334

Samsun öğrenci şehri - Samsun haberleri

banner1357

Samsun'da eğitim alacak öğrencilerin şanslı olduğunu belirten vatandaşlar, her türlü imkanın kendileri için sunulduğunu söyledi

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 27.08.2019, 12:14
102
banner1353
banner1375

Samsun Medya Grubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşlar, "Samsun sizce öğrenci şehri mi? sorusunu yanıtladı. 

AVANTAJLI BİR YER 
Nazmi ARSLAN: Samsun öğrenci için oldukça avantajlı bir yer. Çünkü tramvayla üniversiteye ulaşılabilen güzel bir şehrimiz var. Düşünüldüğünde bunlar bir öğrenci için önemli. Ayrıca Karadeniz'in tam dibinde denizin keyfini de çıkaracaklar. 

KOLAYLIK VAR 
İlkay YÜKSEL: Şehrimiz öğrencilerin rahatlıkla yaşayabileceği bir yer. Çünkü terör yok. İklim şartları oldukça uygun. Ayrıca ulaşım için birçok kolaylık var. Burada öğrenci için her şey düşünülmüş. Daha ne olsun?

HER ŞEY MEVCUT 
Nadir YAVUZ: Samsun öğrenciler için yeterli bir şehir. Çünkü burada ulaşmak istedikleri her şey mevcut. Ulaşımdan kafelere, eğlence merkezlerinden gezilecek yerlere kadar birçok yer mevcut. Bu yüzden Samsun tam bir öğrenci şehridir. 

BİÇİLMİŞ KAFTAN
Eşref ATİK: Samsun'un kesinlikle öğrenci şehridir. Çünkü her türlü alanda imkanlar sunulmuş durumda. Aslında nereden bakılırsa bakılsın, Samsun öğrenciler için biçilmiş bir kaftandır. Bu nedenle öğrencilerin çok şanslı olduğunu düşünüyorum.

VAZGEÇİLMİYOR
Doğan KÖSEOĞLU: Samsun öğrencilerin vazgeçemediği bir şehirdir. Özellikle tramvayın üniversiteye çıkıyor olması bile muhteşem bir şey. Nereden bakılırsa bakılsın öğrencilerimizin bu şehirden ayrıldıkları zaman çok üzüleceğini düşünüyorum. 

ENDER BİR ŞEHİR 
Ali Serkan KÜÇÜK: Öğrenciler Samsun’da rahatlıkla sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilirler. Deniz, orman ve tarihi yerler oldukça fazla. Samsun ender şehirlerden birisi. Kıymeti kesinlikle bilinmeli. 

KARADENİZ'İN İNCİSİ
Suat ÇEVİK: Samsun'un öğrenci şehri olduğunu düşünüyorum. Sadece konut kiraları oldukça fazla. Samsun Karadeniz Bölgesi'nin incisi. Burada her şey öğrenciler için düşünülmüş durumda. Aileler gönül rahatlığı ile hareket edebilirler. 

TERCİH EDİLEN ŞEHİR 
Kezban KÜÇÜK: Şehrimizde iki üniversite bulunuyor. Bu durum şehrimizin daha fazla tercih edilmesini sağlıyor. Ulaşım da rahat. Hatta bazı öğrenciler mezun olduktan sonra şehirde kalıp, burada yaşamaya devam ediyor.

ŞEHRİ SEVECEKLER
Resul GENÇ: Samsun iki üniversitesiyle birlikte öğrenci şehri olduğunu düşünüyorum. Bakıldığı zaman öğrencilerin sosyal aktivitelerini gerçekleştireceği yerler de var. Ben öğrencilerin şehrimizi seveğini düşünüyorum. 

Hande ONAT
 

Yorumlar (0)
banner1474
28°
açık
Namaz Vakti 07 Temmuz 2020
İmsak 03:03
Güneş 05:02
Öğle 12:45
İkindi 16:44
Akşam 20:17
Yatsı 22:07