banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Samsun'da Erdoğan heyecanı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mart seçim mitingleri kapsamında 3 Mart'ta Samsun'a geleceğini duyan vatandaşlar, büyük bir heyecanla Erdoğan'ı beklediklerini ifade etti.

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 27.02.2019, 09:12 27.02.2019, 09:58

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçim mitingleri kapsamında 3 Mart'ta Samsun'a geliyor. Erdoğan'ın Samsun için önemli mesajlar vermesi beklenen miting saat 16.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek.  

Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekibi de Samsunlu vatandaşların Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şehre gelişi ile ilgili görüşler aldı. Vatandaşlar, büyük bir heyecanla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun'a gelişini beklediklerini dile getirdi.


İşte Samsunluların yorumu:

BAŞIMIZIN ÜZTÜNDE YERİ VAR
Fahri KANDEMİR: Cumhurbaşkanımız şehrimize her zaman gelsin. Kendisinin her zaman başımızın üstünde yeri var. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir adam Türkiye'ye bir daha gelmeyecek. Allah onun yolunu açık etsin. İnşallah biz de geldiğinde gideceğiz yanına. 

HOŞ GELECEK 
Refik KESKİNOĞLU: Ben Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a öncelikle 'hoşgeldiniz' demek istiyorum. Ben emekli emniyet mensubu olarak da cumhurbaşkanımızdan 3600 ek göstergesi istiyorum. Benim kişisel isteğim bu yöne olacaktır. 

YÜZÜMDE GÜL AÇTI
Ali YAŞAR: Cumhurbaşkanımızın yüzünü görsek yeter bize.  Oy durumuna bakarsak yine AK Parti yine seçimlerden galip çıkacak. Biz kendisinden çok razıyız.  Aynen bu şekilde devam diyoruz. Cumhurbaşkanımızın Samsun'a geldiği yerde olacağım. Her zaman gelsin yüzümüzde güller açılıyor o geldiği zaman.

BAŞKA RAKİBİ YOK
Hasan NİCE: Cumhurbaşkanımız bu ülkeyi çok iyi yönetiyor. Son zamanlarda bazı sıkıntılar yaşıyoruz ama bunların geçeceğine inanıyorum. Bakıldığı zaman kendisini dünyaya tanıttı. Bir yandan da başka rakibi yok bu vatanda o yüzden  her zamanki gibi o kazanacak. Buna olan inancım sonsuz.

BÜTÜNLEŞELİM
Kadir YAREN: Tüm siyasi partiler şehirlere gidecekler ve kendilerini ifade etmeye çalışacak. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Samsun'a gelecek. Umarım şehrimize geldiğinde her şey güzel olur. Yeter ki ayrıştırma olmasın. Bütün herkes bir olarak bütünleşsin.

LİDER GÖRECEĞİZ
Ahmet KARA: Kendisini bizim cumhurbaşkanımız. Cumhurbaşkanımızı da şehrimizde görmekten oldukça mutluluk  duyacağız. Böyle bir lideri görmek de herkese nasip olmaz. Cumhurbaşkanımız her zaman bu ülkenin lideri olarak kalacak. 

HEP BAŞARILI OLSUN 
İbrahim YILMAZ: Allah ona hep başarı versin. Memleketimiz için çalışıyor. Onun hiç bir zaman eksik olmasını istemiyorum. İnşallah hep ayakta dimdik olacak. Biz de hep destekçisi olacağız. Samsun'a geldiğinde de kendisini görmek için gideceğim. 

MUTLU OLUYORUZ
Taha Yasin UZUN:  Ben Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum. Ben de böyle başarılı bir siyasetçi olmak isterim. Çünkü ülkemizde başarılı işler yapan birini görmek bizi de ailemizi de mutlu ediyor. 

BEKLİYORUM
Haruncan AYBAR:  İyi ki bu ülkenin böyle bir cumhurbaşkanı var. Kendisinin bu kadar başarılı olmasının sebebi bizim şansımız. Ben inanıyorum ki hem Samsun hem de bu ülke onun sayesinde daha iyi yerlere gelecek. Kendisini dört gözle bekliyorum bu şehirde görmek için. 

Haber: Dilber BAHADIR, Ekrem ASLAN

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!