banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Saathane esnafından Başkan Demir'e teşekkür

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in Saathane Meydanı'nda devam eden yol çalışmalarının Ramazan Bayramı'na kadar tamamlanacağını açıklamasının ardından bölge esnafı Demir'e teşekkür etti

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 11.05.2019, 09:56 11.05.2019, 09:58
202
banner1353
banner1375

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısının ardından Samsun Canlı Haber TV'ye yaptığı özel açıklamada, Saathane Meydanı'nda devam eden yol çalışmalarının Ramazan Bayramı'na kadar tamamlanacağını ifade etti. Demir'in açıklamasından büyük memnuniyet duyan bölge esnafı, "Bu çalışmanın ardından yüzümüz gülecek" dedi.

İşte Saathane Meydanı'ndaki esnafların görüşleri:

İNANCIMIZ VAR
Cemil MEMİŞOĞLU: Başkanımıza inanıcımız var, inşallah verdiği sözü tutar. Eğer tutarsa da vatandaşın gözünde de güzel bir yer de olacak. Biz esnafların ümidi var. Yapılan çalışmaları da görüyoruz. Hızlı şekilde ilerliyor. İnşallah en yakın zamanda olacak diye düşünüyoruz. 

İNŞALLAH BİTER
Ramazan GÜDÜL: Bu yolun bitmesini biz de istiyoruz, inşallah biter. Çünkü bu yol biz esnafları baya tıkandı. Bizim satışlarımızda büyük katkısı olacak. Umuyoruz kısa zaman içinde çalışmalar biter, biz de mutlu oluruz. 

BİZLERİ MUTLU ETTİ
Muharrem DEBRELİ: Yolu açılması için geç kalındığını düşünüyorum çünkü esnaf olarak büyük sıkıntılar yaşadık. Ama Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in verdiği bu karar bizleri mutlu etti. Bundan sonra hayırlısı olsun. 

TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ
Atilla KELEŞ: Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e teşekkürlerimiz borç biliriz. Çünkü taksici olarak yolun kapalı olması bizi çok etkiliyordu. Artık müşteriye daha iyi hizmet verebileceğiz. Yolumuz uzamayacak müşterinin de kaybı olmayacak. Bu yüzden başkanımıza teşekkürlerimi iletiyorum. 

ZOR DURUMDA KALIYORDUK
İlyas KOYUN: Bayrama kadar yetişeceğini düşünmüyorum ama yetişirse bizler için çok iyi olur. Çünkü vatandaş da esnaf da zor durumda kalıyordu. Özellikle buradaki taksiciler için büyük sorundu. İnşallah bayrama kadar açılır biz de rahatlarız. 

YÜZÜMÜZ GÜLECEK
Tayyar ÇEPNİ: Vatandaş ve esnaf için bu durum çok iyi olur. Kapalı kaldığı 7 sene boyunca çok sıkıntı çektik. Açılırsa esnafın ve Saathane'ye gelen vatandaşın yüzü gülecek.

ÇOK MEMNUN OLDUK
Levent ÇEBİ: Bu karardan dolayı çok memnunuz. Saathane'nin bir an önce açılmasını istiyoruz. Kapalı olduğu süre boyunca gerek iş gerekse çevre anlamında epey etkilendik. Bu müjdeli haberi bize verdiği için kendisine teşekkür ederiz. 

EKONOMİK OLARAK İLERLER
Bahadır ALAMAN: Biz Saathane esnafı olarak 7 seneden beri bunu bekliyoruz. İnşallah olur çünkü Saathane, Samsun'un merkezidir. Şu an çok kötü bir durum var. Eğer burası bir an önce trafiğe açılırsa esnaf da para kazanmaya başlar. Burası ekonomik olarak biraz daha ilerleme sağlar. 

ALLAH RAZI OLSUN
Fuat ÇEPNİ: Biz çok memnunuz çünkü verdiği sözü yerine getirdi. Herkes söz verdi yapmadı, biz Mustafa Demir'e çok teşekkür ederiz. Allah ondan razı olsun.

Ebru ÖZTÜRK, Ekrem ASLAN

Yorumlar (0)
banner1474
23°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 15 Temmuz 2020
İmsak 03:13
Güneş 05:08
Öğle 12:46
İkindi 16:44
Akşam 20:14
Yatsı 22:00