banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

PKK, Karadeniz'de barınamaz

banner1357

Samsunlulara, "PKK, Karadeniz'de arka arkaya darbe yiyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" diye sorduk. Vatandaşlar, PKK'nın Karadeniz'de barınamayacağını ifade etti

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 03.06.2019, 13:31
banner1353

Samsun Medya Grubu olarak, Samsunlulara, "PKK, Karadeniz'de arka arkaya darbe yiyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" diye sorduk. 

İşte aldığımız yanıtlar:

BURADA BARINAMAZLAR
Mehmet ALTUNTAŞ: Allah’a şükürler olsun askerlerimizin gücü yerinde. Karadeniz insanı böyle şeylere imkan vermez. Bu yörenin insanı askerine yardım eder. Asker ve vatandaş el ele verdiği müddetçe bu teröristler burada barınamaz.

BURASI KARADENİZ
Abdullah AYDIN: Burası Karadeniz burada böyle şeyler olmaz. Bizim vatandaşımız onlara izin vermez. Asker ve vatandaş güçlü ve birlik olup onların burada olmasına karşı çıkacaktır. Karadeniz insanı onlara asla destek vermez. 

ASKERİMİZ GÖZ AÇTIRMIYOR
Bekir ÖZ: Karadeniz insanı bunlara hiçbir zaman destek vermedi bundan sonrada asla destek vermez. Burada askerlerimiz halkında desteği ile bunlara göz açtırmıyor. Kafalarını çıkarttıkları an bunlara darbe vuruluyor. Askeri gücümüz yerinde çok şükür.   
VATANDAŞIN SADIK OLMASI
Hilmi ASLAN: Bunun temel sebeplerinden biri vatandaşın birbirine sadık olması. Memleketini korumaya çalışmasıdır. Her hangi bir vatandaşı rahatsız ettiği takdirde asla burada barınması imkansızdır.  O yüzden temel sebebini de vatandaşın birbirine sadık olmasına bağlıyorum. 

ASLA İZİN VERMEYİZ
Hayati ASLANTAŞ: Allah razı olsun ki devletimiz güçlüdür. Görüyorsunuz ki şuan ima ediliyor.Vatandaş olarak çok mutlu ve gururluyuz. Ayrıca bende bir Karadenizli olarak Karadeniz halkı onların burada barınmasına asla izin vermeyiz. 

KARADENİZDE BARINMASI İMKANSIZ
Rıfat VURAL:PKK'lılarında kendilerine göre amaçları var.Ama bizim askeri güçlerimiz sağ olsun ki onları türetmiyorlar.Halk birbirini kilitleyerek onlara amaç vermiyorlar. O yüzden de Karadeniz de barınması artık imkansız.

AÇ DURUR AMA MEMLEKETİNİ SATMAZ
Muhammet ÇELİK:Karadeniz insanı bölgesine sahip çıkan insandır.Eğer onları barındıran biri olursa buralarda daha çok olaylar yaşanır buranın insanı aç durur ama yinede memleketini satmaz. O yüzden temel sebebi de bizim vatandaşlarımızın sahip çıkmasıdır. 

BÜYÜK DARBE YEMEYE DEVAM EDECEKLER
Sami GÜDÜ:Karadeniz'in insanları vatansever olduğu için ve Askeri güçlerimizin çok iyi olmasından sebep asla barınamıyorlar.Bu yüzden de son zamanlarda çok büyük darbe yediler yemeye de devam edecekler.

ASKERİ GÜÇLERİMİZ İZİN VERMİYOR
Sedat GÜRCÜ: Geçmiş zamanlar da Karadeniz'e yerleşmiş olan PKK'lıları artık  yavaş yavaş temizlenmeye başlanıyor. Zaten eskisi gibi burada barınamıyorlar.Çünkü askeri güçlerimiz artık bunlara izin vermiyor.

Ebru ÖZTÜRK-Ekrem ASLAN
 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 09 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:42
Öğle 12:32
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39