banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Kavak Şerif Ün diyor

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Kavak İlçesi’nde yaşayan vatandaşların büyük bir çoğunluğu, Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi’ne yaptıkları açıklamada, CHP ve İYİ Parti’nin ortak adayı olan Şerif Ün’ü desteklediklerini söyledi

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 09.03.2019, 08:57 09.03.2019, 10:28

Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekibi vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyor. Ekibimiz Kavak İlçesi’nde yaşayan vatandaşlara, “31 Mart yerel seçimlerinde hangi adayı, neden desteklediğini” sordu.

İşte aldığımız yanıtlar:

MEVCUT BAŞKAN ÇİVİ BİLE ÇAKMADI


Arif ÖZKER: Oyumu İYİ Parti ve CHP'nin ortak adayı Şerif Ün'e vereceğim. Şu anda görev yapan başkan Kavak'a bir çivi dahi çakmadı. Şerif Ün'ün başkan olmasını istiyoruz. 

AK PARTİ'LİYİM AMA OYUM ŞERİF ÜN'E 


Ömer ÇAKIROĞLU: Ben 14 sene AK Parti ilçe teşkilatında görev aldım, 8 yıl teşkilat başkanlığı yaptım fakat Kavak Belediyesi olarak hizmet vermedikleri için Şerif Ün'e oy vereceğim. Şerif Ün, 2 dönem Kavak'ta belediye başkanlığı yaptı ve o zaman da kendisinden ve hizmetlerinden çok memnunduk. Bu yüzden Şerif Ün diyoruz.

TERCİHİM SARICAOĞLU


Nuray KAYA: Doğalgazı getirdiği ve birçok projesi olduğu için İbrahim Sarıcaoğlu'nu destekliyorum ve devam etmesini istiyorum. Oyum İbrahim Sarıcaoğlu'na.

CANDEMİR’DEN BAŞKASINA OY YOK


Recep GİRGİN: Ben bağımsız aday olan Muzaffer Candemir'i destekliyorum. Burada herkese ekmek verdi. Bu yüzden Muzaffer Candemir'den başkasına oy yok.

HEPSİ ŞERİF ÜN’ÜN ESERİ


Ahmet ÇAKIROĞLU: Oyumu Şerif Ün'e vermeyi düşünüyorum. Şerif Ün, Kavak'ın suyunu getirdi, bütün parkları ve yolları yaptı, organize sanayiye 3-4 tane fabrika kurdu. Kavak'a her şeyi o yaptı. Şimdiki başkanın hiçbir şey yaptığını görmedim. 

ŞERİF ÜN’Ü İYİ TANIYORUZ


Hüseyin GÜL: Ben Şerif Ün'ü destekliyorum. Daha önce 2 dönem başkanlık yaptı ve Kavak'ı geliştirdi. Bir çok yatırımları oldu. Kendisi Kavak'a yararlı bir kişi.

CANDEMİR’İN ÇOK HİZMETİ OLDU


Recep DEMİR: Oyumu bağımsız aday Muzaffer Candemir’e vereceğim. Kavak’a çok hizmeti olduğu ve gençlere iş bulduğu için oyumu ona vereceğim.

YATIRIMLARI ŞERİF ÜN'E BORÇLUYUZ


Volkan ALTOP: Şerif Ün'ü destekliyorum. Kavak'a beş yüz kişilik tekstil fabrikası ve sanayi tesisleri kurdu, otogarımızı da ona borçluyuz. 

AK PARTİLİ OLDUĞUM İÇİN SARICAOĞLU


Mehmet KILIÇ: AK Partili olduğum için oyumu İbrahim Sarıcaoğlu'na vereceğim. Kavak'a çok hizmetleri oldu.  Başkanımız, Kavak'a her şeyi fazlasıyla yaptı.

HEPSİ ŞERİF ÜN’ÜN ESERİ


Yılmaz ALTOP: Şerif Ün'ü destekliyorum çünkü kendisi buraya tekstil, sanayi yaptırdı. Birçok insana iş verdi. Neden desteklemeyeyim ben onu? Ben kendisinden daha önce de memnundum.

ÜN’ÜN YAPTIKLARININ KDV’SİNİ BİLE YAPMADI


Hamit ÇELİK: Ben CHP'liyim ve partililer olarak ittifakımızın adayını yani Şerif Ün'ü destekleyeceğiz. Şerif Ün farklı bir partiden de aday olsaydı kendisini destekleyecektik. Sarıcaoğlu, Ün'den az bir farkla fazla oy alarak belediye başkanı oldu. İnsanlar Sarıcaoğlu'na iktidar partisinden aday olduğu için oy verdiler. Sarıcaoğlu, Şerif Ün'ün yaptıklarının KDV'sini bile yapamadı. Şerif Ün’ün Akdağ'ın suyunu getirmiş olması, bir takım su problemlerini çözmüş olması ve nüfusun artması Şerif Ün için ciddi bir artıydı.

DİĞERLERİNİN YAPAMADIKLARINI ŞERİFÜN YAPTI


Davut ŞAHİN: Geçen dönemde Kavak için hiçbir şey yapılmadı. Kavak'ta işsizlik çoğaldı. Şerif Ün ise başkan olduğu dönemde beş yüz kişilik tekstil fabrikası ve organize sanayinin alt yapısını yaptı. Kim Kavak için taş üzerine taş koyduysa Allah ondan razı olsun. Fakat diğer başkanların yapamadıklarını Şerif Ün yaptı. 

SARICAOĞLU’NDAN BAŞKASINI TANIMIYORUM


Erol TOPRAK: İbrahim Sarıcaoğlu kazanamazsa başka kimse kazanamaz. Ben İbrahim’den başkasını tanımıyorum. Ona oy vereceğim.

OYUM ŞERİF ÜN’E 


Musa TARI: İki dönem belediye başkanlığı yapan Şerif Ün'den memnundum. Bu yüzden oyum Şerif Ün'e. 

TECRÜBELİ VE BİLİNÇLİ 


Arif DEMİR: İki dönem başkanlık yapan Şerif Ün'ü destekliyorum. Tecrübeli, bilinçli ve hizmetlerinden memnunuz, bu yüzden Şerif Ün diyoruz. Başka bir alternatif yok.

AK PARTİ KAZANAMAZSA YARDIMLAR AZ GELİR


Cengiz SAYIN: İbrahim Sarıcaoğlu kazanırsa Kavak kalkınır ve daha da ilerler. Diğer parti kazandığı zaman yardımlar az gelir, kalkınma düşer.

OYUM SU PROBLEMİNİ ÇÖZEN ŞERİF ÜN’E


Emrullah ULUSOY: Kendime yakın hissettiğim için Şerif Ün'ü destekliyorum. Şerif Ün'ün belediye başkanlığı yaptığı dönemde hizmetler daha iyiydi. Eskiden suyla ilgili büyük problemlerimiz vardı fakat Şerif Ün zamanında bu sorun çözüldü. 

AK PARTİLİ BİR BAŞKAN DAHA FAYDALI OLUR


Cengiz SAYIM: Bence Kavak’a AK Partili bir belediye başkanı daha faydalı olur. İktidardan bir aday seçilirse daha farklı olur. 

Haber: Merve İLHAN, Uğur ATICI

Yorumlar (0)