banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İlkadım'da Erdoğan Tok farkı

banner1357

İlkadım'da yaşayan vatandaşlar, sandık başına gittiğinde hangi adaya oy vereceklerini Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına açıkladı. Vatandaşların çoğu Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u desteklediklerini belirtti

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 17.03.2019, 10:37 17.03.2019, 12:32
banner1353
banner1375

Samsun Medya Grubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV ekipleri seçimlerin nabzını tutmaya devam ediyor. 
İlkadım'da mikrofonları vatandaşa uzatan ekibmiz, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde vatandaşın görüşlerini aldı. İlkadımda yaşayan bazı vatandaşlar tercihini Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok'tan yana kullanacaklarını dile getirirken, bazıları ise Millet İttifakı Adayı Necattin Demirtaş'ı desteklediklerini ifade etti.

İşte İlkadımlıların seçim cevapları:

AK PARTİ KAZANACAK
Kemal YAKIŞAN: Allah izin verirse tabi ki AK Parti kazanacak. Dolayısıyla İlkadım'da AK Parti'nin adayı Erdoğan Tok kazanacak. Büyükşehirde ise tablo yine aynı olacak. Mustafa Demir bu yarışı kazanacak. 

KENDİ İÇİNDE KAYBETTİLER 
Tahsin CANDAN: Yerel seçimde son durum Erdoğan Tok ve Necattin Demirtaş arasında geçecek. Tahminlerime göre ise Erdoğan Tok bu seçimi kazanacak. Yüzde 80 Erdoğan Tok'un alacağını düşünüyorum. Büyükşehir ise Mustafa Demir, bu seçimi çok rahat kazanacak. Muhalefetin neyi desteklediği belli değil. Kendi içlerinde baştan kaybetmişler.

AK PARTİ ÇOK BAŞARILI
Yusuf PETEK: İlkadım'da Erdoğan Tok kazanacak. AK Parti bu seçimleri yine kazanacak. Çünkü güzel hizmetler yapıp, insanların ihtiyaçlarıyla ilgileniyorlar. Büyükşehirde de AK Parti kazanır. Çünkü hizmet noktasında çok başarılılar. Diğer partilerin hiç şansı yok.

AK PARTİ KAZANIR
Ziya TOZLU: İlkadım'da seçimi alacağız. AK Parti'den başka kim alabilir bu seçimi? Büyükşehirde de tablo değişmeyecek. Büyükşehir belediye seçimlerini de AK Parti kazanacak. Ben bu seçimlerin sonucuna kesin gözüyle bakıyorum.

İLKADIM’DA İYİ PARTİ 
Kasım UZUN: İlkadımda koltuğun yüzde 100 değişeceğini düşünüyorum. Önceki belediye başkanı Necattin Demirtaş'ın tekrar seçimi kazacağına inanıyorum. Büyükşehirdeki tablonun da değişeceğini düşünüyorum. Hem İlkadım hem de büyükşehirde İYİ Parti'nin adayları kazanacak.

AK PARTİ BU SEÇİMLERİ GÖTÜRÜR
Harun TORUN: İlkadım'da AK Parti kazanacak. Dolayısıyla sandığın galibi Erdoğan Tok olacak. Büyükşehirde de Mustafa Demir kazanacak çünkü Samsun'da başka parti yok. AK Parti bu seçimleri götürür.

DEMİRTAŞ KAZANIR 
Murat CANİKLİOĞLU: Son ana kadar sonucun belli olmayacağını düşünerek, parti gözetmeksizin ben Necattin Demirtaş'ın kazanacağını düşünüyorum. Büyükşehirde ise Samsun'un öz evladı Erhan Usta'yı ailecek destekleyeceğiz.

DEMİRTAŞ VE USTA KAZANIR
Sedat YILDIZ: İlkadım'da büyük ihtimalle İYİ Parti'nin adayı Necattin Demirtaş kazanacak. Büyükşehirde ise bağımsız aday Erhan Usta'nın kazanacağını düşüyorum. Son 10 yılda Samsun yatırım noktasında pek hizmet alamadı. Bu sebeple ben değişimlerin olacağını düşünüyorum.

OYUN AK PARTİ’NİN
Mustafa YILMAZ: Yerel seçimlerde İlkadım için ben oyumu AK Parti'ye vereceğim. Erdoğan Tok'un bu seçimleri kazanacağını düşünüyorum. Büyükşehirde de oyumu AK Parti'den yana kullanacağım. Mustafa Demir'in de kazanacağını düşünüyorum.

HER YERDE AK PARTİ ÇIKAR
Bayram ŞENER: İlkadım'da da büyükşehirde de AK Parti seçimi alacak. Diğer partilere şans tanımıyoruz. Önümüzde ki yerel seçimlerde sandıktan çıkan parti AK Parti olacak.

DEMİRTAŞ VE USTA 
Rüştü KARAMAN: İlkadım'da seçim yarışını İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş kazanır. Büyükşehirde seçim zorlu geçecek. Kazanır mı bilemem ama ben bağımsız aday Erhan Usta'yı destekliyorum. Gönlüm Usta'nın kazanmasından yana.

AK PARTİ RAHAT KAZANIR
Enbiya SÜRMEN: İlkadım'da yaşanacak seçim yarışını AK Parti önde götürür. Büyükşehirde ise AK Parti daha da önde götürür. AK Parti Büyükşehirde ilçeye oranla daha rahat bir seçim geçirir ve kazanır.

HİZMET EDEN GALİP ÇIKSIN
Selahattin AKSOY: Seçim için bir isim belirtmek yanlış olur. Şu an ortalık karışık. Umarım vatana millete hizmet eden kişiler seçimlerden galip çıkar. Ama kişisel yorumumu; İlkadım'da Erdoğan Tok, büyükşehirde ise Mustafa Demir'le devam. 

Haber:Merve İLHAN, Uğur ATICI

Yorumlar (0)