banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

CHP'nin en yüksek oy aldığı mahallelerde Deveci değil Şahin çıktı

banner1357

Atakum'da CHP’nin yüksek oy aldığı mahallelerden Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin’in adı daha fazla ön plana çıkıyor

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 06.03.2019, 09:34 06.03.2019, 13:05
CHP'nin en yüksek oy aldığı mahallelerde Deveci değil Şahin çıktı
banner1353
banner1375

Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV ekipleri mikrofonlarını, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Atakum İlçesi’nde fazla oy aldığı Cumhuriyet, Yenimahalle ve Esenevler mahallerinde yaşayan vatandaşlara uzattı. Vatandaşlar, Atakum Belediye Başkanlığı koltuğunda Zihni Şahin'i görmek istediklerini belirtti. 

Nedim BAŞAR: Atakum Belediyesi adaylarını biraz olsa da tanıyorum. Adaylık yarışından galip çıkacak isim Zihni Şahin olacaktır. Millet İttifakı adayı olan Cemil Deveci’yi çok fazla tanımıyorum. Ama yerel seçimlerde Atakum’da Cemil Deveci’nin şansı olduğunu düşünmüyorum. Oran olarak söyleyecek olursak Zihni Şahin yüzde 65, Cemil Deveci ise yüzde 35 oy alacaktır. 

Şerif ELİBOL: Şu an Atakum’da durum ortada gözükse de ağır basan isim Zihni Şahin. Şahin'in bu seçimi kazanacağını düşünüyorum. Atakum’da benim gördüğüm ve hissettiğim durum bu şekilde. 

Saffet TÖRE:Atakum’da seçime girecek adayları çok iyi tanıyorum ve Cemil Deveci’nin şansını önde görüyorum. Zihni Şahin ile kıyasıya bir yarış geçecek gibi görünse bile kazanan Millet İttifakı adayı olacak. Atakum merkezde Cemil Deveci önde gözüyor, köylerde ise Zihni Şahin işi önde götürüyor. Gönlüm ve oyum Cemil Deveci'den yana olacak.  

Tunay MALKOÇ: Yapılacak yerel seçimlerde Atakum Belediyesi’ni kazanacak kişi mutlaka Cumhur İttifakı Adayı Zihni Şahin olacaktır. Karşısında seçime girecek Cemil Deveci bu seçimi kazanamaz. Atakum tercihini yine AK Parti’den yana kullanacaktır. 

Mustafa KAHRAMAN: Atakum Belediyesi seçim yarışında Zihni Şahin kazanır. Bafra Belediye Başkanı olması, ardından Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı yapması onu bir adım öne çıkarıyor. Çünkü bir belediyecilik geçmişi var. Belediyecilik konusunda altyapısı daha iyi olsaydı Cemil Deveci’nin kazanma ihtimali yüksek olurdu. 

Yılmaz KURTPAŞA: Benim tercihim AK Parti. Dolayısıyla, tercihim Zihni Şahin'den yana olacak. Adam halkın içinde sürekli programlar yapıyor. Peki CHP adayı Cemil Deveci ne yapıyor? Bir çalışma yapıyor mu ondan bile haberimiz yok. Zihni Şahin en azından halkı bilgilendirip projelerini aktarıyor. Ama Deveci'den ses bile yok. Benim oyum Zihni Şahin'in.

Eyüp YIKICI: Atakum Belediye Başkanlığı adayı olan Cemil Deveci’yi çok iyi tanyorum ve seviyorum. Atakum’a yakışan isim o olacağına inanıyorum. Ailece oylarımızı Cemil Deveci’den yana kullanacağım.  

Bünyamin DURAN: Atakum'da yaşıyorum fakat ikametim burada değil ama Atakum'da oyumu kullanacak olsaydım tercihimi Zihni Şahin'den yana kullanırdım. Sosyal politika uygulaması, halkla iç içe olması ve vizyonel projeleriyle Zihni Şahin, Atakum için bir şans.

Kadir KAYMAZ: Bu seçimlerde Zihni Şahin'in şansını çok yüksek görüyorum. Cemil Deveci'nin Atakum İlçesi'nde çevresi çok. Ancak bu çevre, Cemil Deveci'nin seçimi kazanması için yeterli olmayacaktır. Zihni Şahin Atakum'daki seçimi büyük farkla kazanır.

Hasan ÇİÇEK: Bizim bu seçimlerde tercihimiz Zihni Şahin'den yana. Biz Atakum Belediye Başkanı olarak Zihni Şahin'i görmek istiyoruz. İlçemizin geleceği için CHP'li Cemil Deveci'nin kazanmaması lazım. Zaten tahminlerime göre kazanamayacak. Bu yarışın galibi Zihni Şahin olacak

Kurtbaşa YILMAZ: Oyumuzu Zihni Şahin'den yani AK Parti'den tarafından kullanacağız. Çünkü başka çaresi yok. Diğer başkan adayı Cemil Deveci'nin şu ana kadar yaptığı, yapabileceği, gösterebileceği hiçbir şey yok. Nerelerde çalışıyor onu bile bilmiyoruz. Zihni Şahin'in neler yaptığını görüyoruz, kendisi neler yapacağını söylüyor. 

Osman YENİGÜN: Ben oyumu Zihni Şahin'den yana kullanacağım çünkü ben AK Partiliyim. Onların yaptığı işleri beğeniyorum. Cemil Deveci'yi tanımıyoruz bile. Zihni Şahin'i Bafra'dan beri takip ediyoruz ve çalışmalarını da sevdiğim için oyumu kendisine vereceğim.

Haber:Mustafa TOGUR, Yasin KÖSE, Ekrem ASLAN

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 14 Aralık 2019
İmsak 06:13
Güneş 07:46
Öğle 12:34
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:40