banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Canikliler'de 'Cumhurbaşkanı Erdoğan' heyecanı

banner1357

24 Mart Cumartesi günü Samsun'da partisinin il kongresine katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Canikli vatandaşlardan sevgi seli. Vatandaşlar Cumhurbaşkanlarına, "Hoş gelsin sefa getirsin" diyor

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 22.03.2018, 12:01 23.03.2018, 09:13
banner1353
banner1375

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nın 6. Olağan Kongresi için Samsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Canikli vatandaşların mesajı olup olmadığını sorduk. Samsun Canlı Haber TV muhabirlerinin mikrofonlarına Canikli vatandaşlar bakın ne dedi? İşte aldığımız cevaplar:

EN İYİ ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIZ
Salim DURAK: Cumhurbaşkanımızı her zaman ağırladığımız gibi, yine Samsun'da en iyi şekilde ağırlayacağız. Bunun için Canik'te belirli çalışmalar var. Onları düzenliyoruz. İnşallah güzel bir miting ortamı olacak. Daha önceki toplantılarında bakanlarımız şunları söyler: Bir türlü Samsun'dan ayrılamadığını ve burayı çok sevdiğini söylediler. İnşallah yine öyle olacak. Reisimizi bekliyoruz. Bizim isteğimiz Reis'imizin dünya liderliğini gerçekleştirmesi. Şuanda da bu doğrultuda ilerliyor zaten. Amacımızsa zaten fazlasıyla gerçekleşiyor. Bizim ikinci bir şeye ihtiyacımız yok.

YOLU AÇIK OLSUN
Zeki MUTLU : Hoş geldi sefa geldi. Kendisine bir mesajımız yok. Yolu her zaman açık olsun.

ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN
Ercan CUMHUR: Her şey ortada bir mesajımız yok. Her şey belli. Allah kendisinden razı olsun. Allah başımızdan eksik etmesin kendisini. Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz. Onu bekliyoruz. 

İŞSİZLİK SORUNUMUZA ÇARE BULSUN İSTİYORUM
Bekir AYDIN: İşsizlikten geçim sıkıntısından mesajımız var. Biz aynı peşindeyiz. Hiç bir vatandaşın gelirini düşünmediği için biraz serin duruyoruz kendisine. Gelecen soruştucan ki vatandaş da peşinden gelsin. Elektriğe, doğalgaza, suya zam oluyor. Buna bir önlem alınmıyor. Anca emeklilerin sıkıntısını düşünüyorlar. Düşkünlerin bir sıkıntısını kaldır ki vatandaşlar da senin peşine gelsin. Ama böyle bir şey yok. Millet düşmüş dar duruma. Bunalıma girmiş. Zamları herkes görüyor. İnsan bir vergiyi aşağıya düşürür. Asgari ücrete zam yapılıyor fakat onu da geri alıyorlar. Başkanımıza tek diyeceğim budur. 

O GÜNÜ BEKLİYORUZ
Ahmet YILDIZ: Hoş geldi sefa geldi, Bir şey diyemiyorum. Kendisini cumartesi günü hep beraber izleyeceğiz. O günü bekliyoruz. Kendisinden güzel haberler bekliyoruz.

YAPTIKLARINI TAKDİR EDİYORUZ
Ahmet FETTAHOĞLU: Hoş geldi sefa geldi. Benim hemşehrim. Rizeli. Allah ona uzun ömürler versin. Çok zor işi. Bir sürü sıkıntılarla uğraşıyor. Yaptığı işleri takdir ediyoruz. 

HER ZAMAN ARKASINDAYIZ
Bekir ODABAŞ : Biz her zaman onun arkasındayız. Her zaman da peşindeyiz. Sağlığı iyi olsun başka bir şey istemiyoruz. Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz. 

KENDİSİNE DUACIYIZ
Fermude KELEŞ: Hoş gelsin, gelirse iyi olur düşüncesindeyim. İsteklerimizi de yaptı bir şey isteğimiz yok. Kendisine duacıyız. 
 
YAPABİLDİĞİNİN EN GÜZELİNİ YAPIYOR
Selma BAŞKAN: Hoş geldi sefa geldi. Onu burada görmekten mutluluk ve gurur duyarız. Başka bir mesajım yok. Her şeyi yapabildiğince en güzelini yapmaya çalışıyor . Bu yüzden ona teşekkürlerimizi sunuyoruz.

CUMHURBAŞKANIMIZI SEVİYORUZ
Recep DUMAN: Cumhurbaşkanımızı seviyoruz. Bundan sonra ben de Cumhurbaşkanımızdan yanayım. Kendisinin sağlığından başka bir şey istemiyoruz. Samsun her zaman onu bağrına basmıştır. Yine onu bağrına basacağını düşünüyorum.

GEREKEN YAPILIYOR
Öznur UYAR: Hoş gelsin dilerim. Kendisinden bir şey isteğim yok. Gerekenin yeterince yapıldığını düşünüyorum. 

BELEDİYEYE UYARI DA BULUNMALI
Onur KOÇAL: Başkanımızdan bir isteğim belediyelere uyarılarda bulunsa iyi olur. Yollarımız çok kötü durumda. Tek isteğimiz kendisinden budur. Gereken yapılmıyor. Yol sorunumuz var. 

EMEKLİYİM MEMNUN DEĞİLİM
İsmini vermek istemeyen vatandaş: Hiç bir isteğim yok. İsteğim olsa ne olacak. İsteğimiz yerine mi gelecek sanki. Emekliyim hiç bir konuda memnun değilim. 

Röportaj: Ali BİROL - Havanur SUBAŞI

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ocak 2020
İmsak 06:18
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:22
Akşam 17:45
Yatsı 19:09